Şimdi Ara

acilll GALAXY S 4 VS GALAXY NOTE 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şuan gördüm vatanda note 2 1400 lira . gittigidiyorda bir satıcı sıfır garantili 1550 liraya s4 satıyor millet bayaa almış memnun. hangisini tercih edersiniz galaxy note 2 alasım var hem elimle alacağım hemde s4 de olmayan bikaç özelliği var .

• note 2 benim fikrimce hala en iyi telefondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

note 2 benim fikrimce hala en iyi telefondur

Kusura bakmayın da note 2 nasıl s4den iyi oluyor
    Kesinlikle s4 alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf çözünürlük için bile s4 tercih edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ben şöyle kurcaladım da cidden s4 den daha pratik bir telefon özellikleri bakımndan yazılımsal. s4 de ya yok yada ben göremedim mesela çift ekran açma olayı . ekran olarak kağıt üzerinde s4 daha fazla 2 kat daha iyi duruyor ama ele alınca pek bir fark göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

ya ben şöyle kurcaladım da cidden s4 den daha pratik bir telefon özellikleri bakımndan yazılımsal. s4 de ya yok yada ben göremedim mesela çift ekran açma olayı . ekran olarak kağıt üzerinde s4 daha fazla 2 kat daha iyi duruyor ama ele alınca pek bir fark göremedim

Cift ekran acma olayi s4 de var. Ayarlardan kurcalarsaniz gorursunuz.

iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcny -- 7 Ağustos 2013; 12:51:08 >
  • S4 e lafim yok ama note 2 daha cazip iyi guzel bana gore

• gidip 32 ekran televizyon alıp dönerim öyle strese girdm :D bir gideyim vatana tekrar karşılaştırym. hepinize çok teşekkür ederim
  • Lg Optimus G Pro'ya da bir bakın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 7 Ağustos 2013; 14:06:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Lg Optimus G Pro'ya da bir bakın isterseniz.

hocam gittim s4 aldım ekranı beni benden aldı çek baba dedim kıydım paraya s4 aldm :)
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Hayırlı olsun

teşekkür ederim daha iyileri sizin olsn :)
  • hayırlı olsun telefonu kurcalamaya başlayın kendinize göre ayarlayınca resimleri konuma bekliyorum http://forum.donanimhaber.com/m_78500514/f_//tm.htm#78500514
  • quote:

Orijinalden alıntı: fp

hayırlı olsun telefonu kurcalamaya başlayın kendinize göre ayarlayınca resimleri konuma bekliyorum http://forum.donanimhaber.com/m_78500514/f_//tm.htm#78500514

eyw tabikide
  • Satin aldiginiz s4 telefonunuzun imei kontrolunu yaptinizmi, o v.b sitelerde gecici ve sahte pasaport kayidi yapiliyor ve 6 ay sonra telefon kapaniyor gerisi malum, satin aldiginiz adami bulucaksiniz. Neyse isin bu senaryo kismi. Siz yinede imei kontrolu yapin mcks den...

Bu arada telefonuzu gule gule kullanin hayirlisi olsun, iyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARC118i -- 8 Ağustos 2013; 17:07:53 >
  • Note 2 gereğinden fazla büyük ve kaba
    S4 bile büyük ama kıyaslarsak s4 ideal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Satin aldiginiz s4 telefonunuzun imei kontrolunu yaptinizmi, o v.b sitelerde gecici ve sahte pasaport kayidi yapiliyor ve 6 ay sonra telefon kapaniyor gerisi malum, satin aldiginiz adami bulucaksiniz. Neyse isin bu senaryo kismi. Siz yinede imei kontrolu yapin mcks den...

telefonumu vatandan aldım dostm ondan kontrol etme gereği duymadım . hoş media marktan aldğm zamanında nokia e72 cihazımı satarken arkadaş bi imei kontrol yapalm dedi btk nın sitesinde imei bulunamadı dedi şok oldm allahtan fiş fatura vs vardı sorn etmedi. lakin çok pişmanım. telefonun minik defosu var. geri tuşunun en altında çerçevenin dibinde camın altında beyaz kaplamanın üstünde siyah leke var . ya leke yada kopmş gibi. ben orayı mikrofon sandm değilmiş. bugn gittim vatana baktılar . servise gider sonra değişim olur dediler ama servis 20 gün süreceği için lanet olsn dedm vermedim. başka telim yok çnkü ve servise giden telin hali muamma.40 a orjinal samsungun flip oolmayan kılfından aldım görünmüyor gibi gbi. bir daha vatan mı ? asla . 1700 e 2. kalite s4 aldım...

• quote:

quote:

Satin aldiginiz s4 telefonunuzun imei kontrolunu yaptinizmi, o v.b sitelerde gecici ve sahte pasaport kayidi yapiliyor ve 6 ay sonra telefon kapaniyor gerisi malum, satin aldiginiz adami bulucaksiniz. Neyse isin bu senaryo kismi. Siz yinede imei kontrolu yapin mcks den...

telefonumu vatandan aldım dostm ondan kontrol etme gereği duymadım . hoş media marktan aldğm zamanında nokia e72 cihazımı satarken arkadaş bi imei kontrol yapalm dedi btk nın sitesinde imei bulunamadı dedi şok oldm allahtan fiş fatura vs vardı sorn etmedi. lakin çok pişmanım. telefonun minik defosu var. geri tuşunun en altında çerçevenin dibinde camın altında beyaz kaplamanın üstünde siyah leke var . ya leke yada kopmş gibi. ben orayı mikrofon sandm değilmiş. bugn gittim vatana baktılar . servise gider sonra değişim olur dediler ama servis 20 gün süreceği için lanet olsn dedm vermedim. başka telim yok çnkü ve servise giden telin hali muamma.40 a orjinal samsungun flip oolmayan kılfından aldım görünmüyor gibi gbi. bir daha vatan mı ? asla . 1700 e 2. kalite s4 aldım...

Sizinki cidden şanssızlık olmuş hocam. Ben de note 2 mi ve 3 yıl önce tab 10.1 i ordan aldım. Hiç bir sorun cıkmadı ve piyasa fiyatının 100-150 tl aşağısına almıştım. Vatan genelde güvenilir oluyor. Yani dediğiniz sorun teknosadan veya aveadan alınmış olsa da yine servise gidip sizin telefonu 20 gün tutacaklardı.

Ama belki kutuyu açtıktan sonra veya cebinizde bir temas sonucu da öyle bir şey oluşmuş olabilir...

• quote:

quote:

quote:

Sizinki cidden şanssızlık olmuş hocam. Ben de note 2 mi ve 3 yıl önce tab 10.1 i ordan aldım. Hiç bir sorun cıkmadı ve piyasa fiyatının 100-150 tl aşağısına almıştım. Vatan genelde güvenilir oluyor. Yani dediğiniz sorun teknosadan veya aveadan alınmış olsa da yine servise gidip sizin telefonu 20 gün tutacaklardı.

Ama belki kutuyu açtıktan sonra veya cebinizde bir temas sonucu da öyle bir şey oluşmuş olabilir...

yok dostum kutuyu açtığmda vardı mikrofon sanıodm sonra dedim çektğim filmin altında mı . ama oraya gelmemiş film. komşmz vatanda şef ona gittim oda iphone 4 aldım vatandan onda da ufak sorn olmş ben böyle kullanıyorum artk 20 gün servislerde sürünemem dedi sende öyle kullan boşver ilerde daha başka yerlerinde defo olcak bilmemne dedi . haklıda. çaycı aldım 3 kere gittim iade ettm . bozuk malları. camın altında belli üstünde değil. bide serviste cam değişmi yaparlarsa zaten hayır gelmz artık . hepi topu 1-2 sene kullanıcam zaten diye kendimi teselli ediyorum şuan:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok dostum kutuyu açtığmda vardı mikrofon sanıodm sonra dedim çektğim filmin altında mı . ama oraya gelmemiş film. komşmz vatanda şef ona gittim oda iphone 4 aldım vatandan onda da ufak sorn olmş ben böyle kullanıyorum artk 20 gün servislerde sürünemem dedi sende öyle kullan boşver ilerde daha başka yerlerinde defo olcak bilmemne dedi . haklıda. çaycı aldım 3 kere gittim iade ettm . bozuk malları. camın altında belli üstünde değil. bide serviste cam değişmi yaparlarsa zaten hayır gelmz artık . hepi topu 1-2 sene kullanıcam zaten diye kendimi teselli ediyorum şuan:)

Gayet doğru bir teselli. Eğer servise gittiğinde de size kullanıcı hatası v.b gibi sebeplerden geri getirirlerse telefonunuzu, elinize aldığınızda servisde gerçekleşmiş başka defoları ve çizikleri de görebilirdiniz. İyi olmuş vermediğiniz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.