Şimdi Ara

ACİLL--YAZICI TAVSİYESİ--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiçbir şekilde bilgim olan bir konu değil. Sadece siyah beyaz çıktı alabileceğim (Sadece ders notu çıkaracağım ama notlarda az değiller ) mümkün olduğu kadar ekonomik ev tipi bir yazıcı konusunda tavsiyelere ihtiyacım var.

• Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhanc3lik kullanıcısına yanıt
    Çift taraflı yazıyor mu acaba ? Bende siyah beyaz lazer yazıcı arıyorum. Özellik wifi cart curt önemli değil. Sadece ders notları için kullanılcak.
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Dublex olarak ucuz ve yüksek kapasitelihttps://www.hepsiburada.com/oki-b412dn-mono-laser-yazici-a4-p-bdbt3003313530010
    bu yazıcıya bakabilirsiniz muadil toneri 70tl falan 7bin sf kapasiteli
  • orhanc3lik kullanıcısına yanıt
    Hl 1111 aldım. Teşekkür ederim önerin için, şuanlık aradığım kalite ve performansı gösteriyor. Kurulumu basit, toner, drum takımı çıkartımı kolay ve kartuş toner vs ucuz. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbeder.53 -- 29 Nisan 2020; 12:1:4 >
  • Arkadaşlar Brother T-310 almayı düşünüyorum standart ev kullanıcısıyım ödevdir dosyadır bu tarz şeyler için alıyorum. Alacağım yer photoink markasının mürekkebiyle satıyor sizce çok fark eder mi? Ve sürekli yüksek sayfalar çıkartmayacak yani haftada 20-30 civarı anca çıkartır ve bazen de bir süre çıkartmayacak sizce alınır mı şu an 750tl bandında en iyisi gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.