Şimdi Ara

ACİLL YARDİM MİCRA k12 GAZ KESME SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum aracım 2005 Micra geçen sene şöyle bir arıza verdi araci 10 15 km şehir içinde kullanınca 2000 devirden sonra gazi kesiyor sanki araba gazdan ayagini hızlı çekersin yığılır gibi oluyor saga çekip rolantide bekleyince bir süre sonra stop ediyor geçen sene bir çok ustaya götürdüm orijinal Nissan cihazada bağlandı sorun çıkmadı ve kış boyunca bu arızayı hiç vermedi takı şuan Mayıs ayında havalar ısındı yine vermeye başladı bu arada arabam yağ yakıyor ama aşırı değil araçtan soğudum map sensörü aldım çıkma orijinal yine yaptı aynı arızayı bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum Allah rızası icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var arkadaşım aracım 2005 micra tekna,aracı kışın aldım soğuk havalarda sorun yoktu ama havalar ısınmaya başlayınca yola çıkıp 10-15 km yaptıktan sonra aracım tekliyor gaz yemiyor sağa çekip durduğumda rolanti çok düşüyor ve stop ediyor,5-10 dk bekleyip tekrar çalıştırdığımda 1-2 km gittikten sonra arızayı yine yapıyor,hiçbir şekilde arıza ışığı yakmıyor sonunda ben aracı yakıcam :)

• Sorununu çözebildin mi hocam cevap bekliyorum aynı sorunu bende yaşıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.