DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
6.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2431 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:25:02 Konu Sahibi
      Arkadaşlar pc açılış sayfasını nasıl kalıcı olarak değiştirebilirim.İnternet seçeneklerinden geçerli sayfayı yazıyorum oluyor ama bilgisayarı kapatıp açınca tekrar saçma sapan bir sayfa geliyor ve sakıncalı bir durum oluyor .

• Yarbay
      7345 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:28:54
      Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..

ASUS Z97 PRO Gamer - i7 4790K 4.6 Ghz - G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit - Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB + LG M2762D 27" FHD - Corsair Force GT SSD + Sandisk Extreme SSD + WD Caviar Black 1 TB - Cooler Master CM 693 MidT ATX + Seidon 120V CPU Liquid Cooler - High Power Astro Lite 750W - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
    • Yarbay
      2431 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:37:46 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..

ya jant dostum bunu anlıyorum başlat+çalıştır reg edit yazıp enter yazıyorduk ondan sonra bu şekilde oluyordsu ama onu da yapamıyorum şimdi yav

• Yarbay
      4137 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:40:54

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
    • Yarbay
      5540 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:41:46
      profilimdeki uygulamayı deneyin ama önce verdigim dosyayı çalıştırın

http://www.dosyaupload....567anasayfaduzenleme.rar

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.