Şimdi Ara

Açılış Erdoğan yapan Gökçek Ankapark kapandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi yazık günah Ankara'ya yılda kaç yerli yabancı turist geliyor ki buraya gelecek. İnatla siyaset anca vatandaşa patlar. Nereden gitti bu 750 milyon dolar. Senin benim cebimden. Ben Ankara'da yaşıyorum gitmedim gitmem de. Gitmem için Ulus, Sıhhıye, Bahçelievler gibi bir konumda olması lazım. İlgimi çeken bir şey olması lazım. Bunların hiçbiri yok. Bunun yerine Ulus Gençlik parkına düzenlemeler yap, eklemeler yap. Gelen oraya gelsin. Dinazor heykelini ne yapayım hepsi Disneyland kopyası hatta çakması gibi duruyor. Gel de anlat birilerine hayır hatayı kabul etmek de erdemdir. Bir kere de desinler ki yaptık ama olmadı. Boşuna bir yatırım oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlık bu projeye hazır değildi, böyle über bir projeyi kimse anlayamadı. 2077'de tekrar açılır ve 1 milyar turist çeker.
  • oradan çıkacak hurda metal iyi para eder haaa... tamamen bir demir çelik çöplüğü.
  • Aslında içinde cok güzel oyun alanları vardı ancak Ankara da olabilecek bir yapi değil Antalya vb yerde olsa anlarım ama turist konusunda iyi olmayan bir kente aşırı fazlaydı, lüzumsuzca yapılmış bir yerdi. Aimdi ne oldu olan Agaclara oldu, vatandasin cebine oldu ve guzelim AOÇ arazisine oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araplar ve bölgeden arsa alan çevreler parayı kıracak ülke de izleyecek yine. Ne olacağı hep öngörülüyor ama yine de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

750 milyon dolara neler yapılırdı bu ülkede.sayin Cumhurbaşkanı tank palet için 50 milyon doları bulamadık demisti sanırım.icim acıdı
    750 milyon dolara kaç yüz tane fabrika kurulurdu bi arkadaş bizi aydınlatabilir mi ? merak ettim
  • Evet 1 kere gittim 3 saatte bir oyuncaga bile bindiremedik cocugu.
    Cok az alet çalışıyordu ve çalışan insan sayisi azdi
    Bir daha gelmeyiz dedik.
    Kapanmis. Hayvanat bahcesi ve piknik alani olmasi daha iyi olurdu.
    Sorumlular icin gereken yapılmalıdır

• bir topluluk nasıl elini sürdüğü her şeyi berbat eder ve buna rağmen destekçi toplayabilir buna tanık oluyoruz
    kapkara harflerle yazılan ve yıllar sonra okullarda okutulacak bir dönem yaşanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornitolog -- 14 Şubat 2020; 19:12:34 >
  • -melih bu kaç
    -2
    -basmalı sana ....

-erduş bu kaç
    -6
    -kahvaltı
  • astegon kullanıcısına yanıt
    hiç şüpheniz olmasın.

YARGILANACAKLAR...
  • frzstate kullanıcısına yanıt
    ANAP dönemi de böyle oldu cocuktuk. Yargılanmadilar hocam. Yapanın yanına kar kalıyor.

Bugün bir siyasi parti "20 yıllık enkazdan hesap soracağım" derse çok kişi oy verir

• Fışkiye reyizin bize attığı en büyük kazılardan biri.

• Vay be! Zamanında nasıl da ateşli ateşli savunuyorlardı. İtiraz edenlere ülkenin gelişmesini istemiyorsunuz diyorlardı. Çok gelişti ülke, aferin size aktroller.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    açıkcası ben başa gelip çalmayanını duymadım.
    ama burada durum farklı.
    20 yıl belediyeler falan 25 yıl çeyrek asıra yakın kabarmış bir hesap var ortada.

birisi bunu vaad eder ya da etmez.

net olan şu ki her kim başa gelip ve bu çeyrek asırlık dönemi görmezden gelirse emin olunuz ki bunlardan hiçbir farkı yoktur nokta
  • Böyle projelere ne gerek var bizim neyimize, heykellere ve tuvaletlere yatırım yapmalıyız

• qarakedi kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir olaydan sonra bile hala heykel diyebiliyorsunuz ya pes! Tabi heykel derken dinozorları kastettiysen bilemeyeceğim.
  • O parayla kaç tane iskender yerdim.
  • cumhuriyetin ilk dönemlerindeki gibi istiklal mahkemeleri kurulmuş olsa direk asılırdı.
  • Millet faturasını ödeyemiyor çoluğuna çocuğuna harçlık veremiyor insanların cebinde parası yok kredi kartları patlamış vaziyette işi gücü yok ankapark gezecek para verip.

O paraya kaç fabrika yapılıp kaç insana ekmek kapısı olurdu ama nerde.

• Bi tane vatansever savcı yok mu bu hortumladıkları trilyonların hesabını soracak?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.