Şimdi Ara

Açılış Erdoğan yapan Gökçek Ankapark kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kelise Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
59
Cevap
0
Favori
9.983
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Açılış Erdoğan yapan Gökçek Ankapark kapandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8062 Mesaj
    Açılışını Erdoğan yapmıştı. 10 milyon turist gelecekti. Biz gerizekalılar ne anlardık. Gökçek denen dehanın olağanüstü projesiydi. Nedense kapanmış. Yoğunluktan herhalde.

Neyse Kanal İstanbul diye bir şey buldular. Süper, gemi geçecek parayı kırıcaz ülkece.

La Çemişgezek Barcelona maçında Çemişgezek'e basmak daha mantıklı yemin ediyorum bu adamların yaptığı işlerden.

https://t24.com.tr/haber/750-milyon-dolar-harcanan-ve-kapatilan-ankapark-hakkinda-neler-biliniyor,860672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Şubat 2020; 15:59:30 >

Bugün aracımı şaşmaz'a götürdüm bıraktım mini onarım için. Otobüse bindim Sıhhiye'ye giderken dakikalarca parkın yanından geçtiğim için izledim üzülerek.

Teleferik kuleleri kurulmuş ama sadece kule var. Ne halat germişler ne de motorlar alınmış. Kuleler mal gibi duruyor orada. Tüm teçhizat vs.

Araç park yerleri duruyor. Kapalı sözde yapmışlar. Solar paneller var.

Yakındır oranın pert olması.

Derhal soruşturma açılmalı (evet ütopik) ve KAMU ZARARI çıkartılmalı. Bu işin sorumlusu dönemin Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Hesabı sorulmalı (evet bu daha ütopik oldu)

insanlık bu projeye hazır değildi, böyle über bir projeyi kimse anlayamadı. 2077'de tekrar açılır ve 1 milyar turist çeker.

Vay be! Zamanında nasıl da ateşli ateşli savunuyorlardı. İtiraz edenlere ülkenin gelişmesini istemiyorsunuz diyorlardı. Çok gelişti ülke, aferin size aktroller.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 8 saat 50 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Melih'i son kez bindirselerdi keşke hevesini alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    750 milyon dolara neler yapılırdı bu ülkede.sayin Cumhurbaşkanı tank palet için 50 milyon doları bulamadık demisti sanırım.icim acıdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1098 Mesaj
    gereksiz yatırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 13 Şubat 2020; 12:45:39 >
    |
    |
    Tulpar T5 V14.1: 7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1060 192-Bit DX12, 2x M.2 SATA 1x HDD...
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Yalnız bu ekstra.

Aletleri çalıştıramadılar bile. Yüzde 70'i hiç çalışmamış. Sadece 750 milyon dolar ödemişler. Birde Atatürk Orman çiftliği arazisine yaptılar.

Alıntıları Göster
    Amaç Atatürk'ün adını ve mirasını yok etmek ise zaten. Akp Atatürk düşmanlığını hiçbirzaman saklayamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 13 Şubat 2020; 13:11:49 >

Teleferik kuleleri kurulmuş ama sadece kule var. Ne halat germişler ne de motorlar alınmış. Kuleler mal gibi duruyor orada. Tüm teçhizat vs.

Araç park yerleri duruyor. Kapalı sözde yapmışlar. Solar paneller var.

Yakındır oranın pert olması.

Derhal soruşturma açılmalı (evet ütopik) ve KAMU ZARARI çıkartılmalı. Bu işin sorumlusu dönemin Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Hesabı sorulmalı (evet bu daha ütopik oldu)

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

gereksiz yatırım
    Kime göre neye göre. Birilerine gayet gerekliymiş diye anlayabiliriz aslında.

Anahtar kelimeler: Yandaş, peşkeş, milletin bişeysine bişeylemek için gerekli bişeyler vbvb
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.