Şimdi Ara

Açılış Erdoğan yapan Gökçek Ankapark kapandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılışını Erdoğan yapmıştı. 10 milyon turist gelecekti. Biz gerizekalılar ne anlardık. Gökçek denen dehanın olağanüstü projesiydi. Nedense kapanmış. Yoğunluktan herhalde.

Neyse Kanal İstanbul diye bir şey buldular. Süper, gemi geçecek parayı kırıcaz ülkece.

La Çemişgezek Barcelona maçında Çemişgezek'e basmak daha mantıklı yemin ediyorum bu adamların yaptığı işlerden.

https://t24.com.tr/haber/750-milyon-dolar-harcanan-ve-kapatilan-ankapark-hakkinda-neler-biliniyor,860672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Şubat 2020; 15:59:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün aracımı şaşmaz'a götürdüm bıraktım mini onarım için. Otobüse bindim Sıhhiye'ye giderken dakikalarca parkın yanından geçtiğim için izledim üzülerek.

Teleferik kuleleri kurulmuş ama sadece kule var. Ne halat germişler ne de motorlar alınmış. Kuleler mal gibi duruyor orada. Tüm teçhizat vs.

Araç park yerleri duruyor. Kapalı sözde yapmışlar. Solar paneller var.

Yakındır oranın pert olması.

Derhal soruşturma açılmalı (evet ütopik) ve KAMU ZARARI çıkartılmalı. Bu işin sorumlusu dönemin Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Hesabı sorulmalı (evet bu daha ütopik oldu)

• Melih'i son kez bindirselerdi keşke hevesini alsın.

• Melihin sıvama eseri
  • 750 milyon dolara neler yapılırdı bu ülkede.sayin Cumhurbaşkanı tank palet için 50 milyon doları bulamadık demisti sanırım.icim acıdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz yatırım
  • Japonya'da olaydı hadi mantıklı eyvallah da, tr'de 10 milyon turist getirecek önermesi... ii kafa valla. Neyse kısmet deilmiş diyelim sıradakine geçelim. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 13 Şubat 2020; 12:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Amaç Atatürk'ün adını ve mirasını yok etmek ise zaten. Akp Atatürk düşmanlığını hiçbirzaman saklayamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 13 Şubat 2020; 13:11:49 >
  • Bugün aracımı şaşmaz'a götürdüm bıraktım mini onarım için. Otobüse bindim Sıhhiye'ye giderken dakikalarca parkın yanından geçtiğim için izledim üzülerek.

Teleferik kuleleri kurulmuş ama sadece kule var. Ne halat germişler ne de motorlar alınmış. Kuleler mal gibi duruyor orada. Tüm teçhizat vs.

Araç park yerleri duruyor. Kapalı sözde yapmışlar. Solar paneller var.

Yakındır oranın pert olması.

Derhal soruşturma açılmalı (evet ütopik) ve KAMU ZARARI çıkartılmalı. Bu işin sorumlusu dönemin Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Hesabı sorulmalı (evet bu daha ütopik oldu)

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

gereksiz yatırım
    Kime göre neye göre. Birilerine gayet gerekliymiş diye anlayabiliriz aslında.

Anahtar kelimeler: Yandaş, peşkeş, milletin bişeysine bişeylemek için gerekli bişeyler vbvb
  • Hiç gitmedim, gitmem de. Yıkılıp botanik park yapılması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.