Şimdi Ara

Acilen Yurt Dışına Gitmem Lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Siz nasıl ogrendiniz hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletme bölümü senin için faydalı olabilir ama pek bir bilgim yok. Bu sadece bir tahmin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pdr den bi yol bulabilirsen bana da anlat
    şuan pdr mezun 16bin. her yıl 1000 kişi alım var. bunları araştirdin mi? 1/16 dilimine girmen gerek atanman icin.

sen mezun olana kadar 32bin olur heralde mezun

ama atanirsan guzel is. yan gel yat. temiz iş.

yurtdisina anca bi yol bulursan akademisyen vs olarak kalmak icin gidebilirsin heralde. yoksa anadil bilmeden zor. okulda vs calisamazsin. bence. ben arastirmadim bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Direk cok saglam bir is teklifi gelip oturumu alamazsam kusura bakma en fazla turist olarak gidersin. Nasil oturum alacaksin soyle mesela.
    Bunlar saniyor ki Vize alınca tamam. Bilmiyorlar ki Turistik vize ile yapılabilecekler cok kisitli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İriKıyım

Beyler gitmek en mantıklısı çünkü giden akrabam var adam hayat yaşıyor şimdi.2 euro ya sigara alıyor düşünün ben burda tütüne paketine 5 tl veriyorum.
    Akraban hangi ülkede
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    sırbisytandaydı geldi aşırı ırkçılarmış bazı konularda kankam birde adamın atletini bile çalmışlar hırsız çok aklı olan başka ülkeye gitmez dil yok ise.
  • quote:

sırbisytandaydı geldi aşırı ırkçılarmış bazı konularda kankam birde adamın atletini bile çalmışlar hırsız çok aklı olan başka ülkeye gitmez dil yok ise.
    Hocam Sırbistan AB'de bile değil euro kullanılmıyor. Ama Euro hesabı ile 300 asgari ücret. 2 Euro cok da ucuz değil öyle düşününce.

• psikolojiyi bitirdim. almanyadada yuksek lısans ıcın toefl calısıyorum.

ing bilsen rahat gidersin ortalama da cok kasmasan olur yanı 3 un altına inme yeter

ama garantör bulmak cok onemli. o yoksa 70 bıntl cıvarı para gostermen lazım. vs

kalcak yer falan da onemlı. yanı aılen zengınse ve garantorun varsa cıkarsın her turlu .

zaten mezun olduktan sonra 2 yıl ıs arıosun kabul edılırsen calıstıgın sure boyunca ordasın.
    kalıcı olmak ıstersen kagıt uzerınde evlenırsın kalırsın
  • Orada kalmak cok zor. Vatandaşlık alması Vs oyle kolay değil.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    la kullanılıyor adam euroyla geldi dolu dolu :D sırp parası yalan euro işliyor orda
  • quote:

la kullanılıyor adam euroyla geldi dolu dolu :D sırp parası yalan euro işliyor orda
    Adamin isi ne bilmiyorum ama yani orda da ekonomi cok gelismis degil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.