Şimdi Ara

Acilen yabancı dizi önerisi lazım dizi kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda güncel takip ettiğim hiçbir dizi yok. Çoğu sezon finalinde bazıları bitti ve bazılarını da yarıda sıkılıp bıraktım. İmzamdaki diziler dışında dizi önerisi olan var mı? Saf komedi (TBBT,HIMYM) dışında her tür olur.

• game of thrones i göremedim
    komedi olarak da the it crowd tavsiye ederim eğlenceliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

game of thrones i göremedim

GOT'un çok karışık olduğunu söylüyorlar bende çok karmakarışık senaryolu dizileri sevmediğim için başlamadım hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

game of thrones i göremedim

GOT'un çok karışık olduğunu söylüyorlar bende çok karmakarışık senaryolu dizileri sevmediğim için başlamadım hiç.

aslında gayet açık ama ben de ilk 4-5 bölüm kim kimdi tanıyamadığım için zorlanmıştım ama sevdiriyor kendini en nihayetinde dizi bu da ne kadar karışık olabilir
  • Hell on Wheels -> AMC kanalında oynayan bir dizi. 2 sezonu var. 3. Sezonu Ağustos'ta. Gayet izlenebilir bir dizi.

Banshee -> Bana kalırsa bu yıl içerisinde çıkan en iyi dizilerden biri.
  • aşağıdakilerin hiç birini izlemedim, yazın izlenecekler listemde var.

the wire
    six feet under
    the sopranos
    rome
    deadwood
    mad men
    boardwalk empire
    american horror story
    oz

bir de breaking bad(izlemişsin) ve hell on wheels(yukarıda tavsiye edilmiş zaten) var.

got'u boş vaktinde kafanı vererek izlemen (günde en fazla 1 bölüm tabi) daha doğru olur. sen sanırım seri seri izlenecek şeyler istiyorsun, got şu an için yanlış olur.

edit: saf komedi olmasın demişsin ama olur da fikrin değişir diye yazayım(gene listeden);

the it crowd
    coupling
    friends
    arrested development
    curb your enthusiasm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 9 Haziran 2013; 18:24:11 >
  • Ne kadar şanslısın ki The Sopranos izlememişsin.
  • Oz Oz Oz Oz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Hell on Wheels -> AMC kanalında oynayan bir dizi. 2 sezonu var. 3. Sezonu Ağustos'ta. Gayet izlenebilir bir dizi.

Banshee -> Bana kalırsa bu yıl içerisinde çıkan en iyi dizilerden biri.

Banshee ilgimi çekti biraz. İlk bölümüne bakacağım birazdan.
  • 1.sezonu bitmiş The Following öneririm.
    Ardından Hung olabilir mesela
  • Hannibal'ı unutmuşum.
  • o kadar dizi arasından GOT u göremedim şaşırdım doğrusu..karısık olduğu konusunda haklısınız ben kitaptan gittiğim için zorlanmadım fakat ilk bir kaç bölümden sonra sizi de bağlıyacaktır eminim
  • bende komedi öneriyim friends izle
    da vinci's demons güzeldir sıkılmadan izlersin
  • boardwalk empire siddetle tavsiye ediyorum.10 numara 5 yildiz bir dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen onyargılı yaklasıp baslamayacaksın ama desperate housewıves onerırım. Ilk ıkı sezon sıradan, hos bolumlerle gecıyor. Ucuncu sezondan sonra oyle bır sarıyor kı kac bolum arka arkaya ızledıgını hatırlamayacaksın bıle Acıkcası hıc dususe gecmeden hep aktıf olan bı dızıdır, gercekten de basarılıdır.

Ikıncı onerım de Frınge olur. Bılım kurgu ıstıyorsan tam yerı. Ilk sezon yıne her bolum bırbırınden bagımsız gelısıyor ama ıkıncı sezon paralel evren olayları falan gelısıyor kacırmak ıstemezsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Şuanda güncel takip ettiğim hiçbir dizi yok. Çoğu sezon finalinde bazıları bitti ve bazılarını da yarıda sıkılıp bıraktım. İmzamdaki diziler dışında dizi önerisi olan var mı? Saf komedi (TBBT,HIMYM) dışında her tür olur.

İmzana bakıyorumda Californication yok Bu kadar diziyi izleyip Californication izlememek ?

Kesinlikle başla dostum teşekkür edeceksin bana

Edit : Entourage 'de güzeldir onuda izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzzles -- 9 Haziran 2013; 21:19:56 >

• 1-Friends
    2-The X Files

Bu ikisini izle zaten yaz biter
  • person interest aksiyon
    shameless komedi

Önerirm hocam
  • Prison Break... The Walking Dead.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.