Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Acilen ip v.b bulmakta iyi arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

3
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Acilen ip v.b bulmakta iyi arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Öncelikle iyi günler arkadaşlar,
    bu gün cs go oynarken bir arkadaşımız geldi ailevi değerlerime ağza alınmayacak küfürler etti önce uyardım fakat küfür etmeye devam etti küfür ederken kulaklıktan annemler falan duymuş kadın gerçekten de diyorum ağladı ben bu hayatta en çok anneme değer veriyorum ki ben de bu arkadaşın steam profilinden ortaköy de oturduğunu buldum bu arkadaşa en yakın zamanda bir ziyarette bulunmak istiyorum duyduğuma göre steam profilinden doğru bulabilirmişiz ip sini adresini falan yardım ederseniz sevinirim resimlede steam profili görebilirsiniz.

bu da steam profil id si:http://steamcommunity.com/profiles/76561198197355931/

duygu sömürüsü yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ben sadece sizlerin yardımını istiyorum ve anlattıklarım bire bir doğrudur lütfen yardımcı olun

forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam düzeltilsin lütfen şimdiden cevaplar için teşekkürler

|
    |

• Çavuş
    53 Mesaj
    uğraşma yaşı küçüktür dahasından adamı küfürden report et tanıdın herkesede at onlarda etsin
    |
    |
    Olm kafayı mı yediniz siz? Kadın küfür duydu diye ağlar mı ? Cs oynarken küfür edildi diye ev aranır mı ? Yazık hakikaten şu işsizliğe. Ortakoy'de yaşadığını iyi bulmuşsun reyiz sherlock holmes gibisin maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScarHand -- 10 Nisan 2017; 0:22:32 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
SEO
Paykasa
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.