Şimdi Ara

Açılacak Mağazası Hakkında Xiaomi Türkiye'ye Sorularım ve Aldığım Cevaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bildiğiniz gibi Xiaomi Türkiye yakında Vadi İstanbul AVM'ye Türkiye'deki ilk Mi Store'u açacak, ben de hem kendi merak ettiğim, hem de sizin merak edebileceğiniz soruları kendilerine yönelttim, sorduğum sorular ve verdikleri kaçamak sayılan cevaplar aşağıdadır :)

Sorum:
    Merhabalar;

Resmi mağazanızın Vadi İstanbul'a geleceğini gördük, Mi 4 ten beri bir Xiaomi takipçisi ve kullanıcısı olarak çok sevindim fakat birkaç sorum var;

1-) Mağaza tam olarak ne zaman açılacak?

2-) Mağazaları hangi hızda çoğaltmayı düşünüyorsunuz? Kısa sürede diğer illerde de mağaza görebilecek miyiz?

3-) Xiaomi CEO'su Lei Jun "%5 kâr" sözü ile Xiaomi'nin halkın firması olacağını açıkladı? Bu fiyat politikasını Türkiye'de sürdürmeyi düşünüyor musunuz yoksa "Koreliler" ve "Meyve Firması" gibi bir fiyat politikası ile bizi sömürmeyi mi düşünüyorsunuz 😂

4-) Xiaomi'nin su arıtıcısı, bisikleti gibi diğer süper ürünlerini getirecek misiniz? Hatta benim için en önemlisi oyun laptop'ı gelecek mi? Çünkü Türkiye garantili gelir gelmez alacağım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder, bir Xiaomi fanı olarak sonuna kadar destekçiniz olacağımı bildiririm, iyi günler ☺

Cevap:
    Merhaba,

1) Genel olarak tarih verme yetkimiz yok maalesef.
    2) Maalesef bu konu hakkında da bilgi verme yetkimiz yok.
    3) %5 kâr marjı Türkiye için de geçerli tabiki, maalesef Türkiye için vergiler ÇOK YÜKSEK!
    4) Öncelik telefonlarımızın, ekosistem ürünlerimiz de gelecektir!

Desteğiniz için teşekkür ederiz!!! :)

Yorumları siz değerli forum sakinlerine bırakıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevapların hepsi bizim bildiğimiz cevaplar :)
  • Rasqutin kullanıcısına yanıt
    Dedim ya, kaçamak cevap verdiler işte malesef ama en azından telefondan sonra diğer ekosistemlerin de geleceğini ve vergiler (%25 ÖTV, %18 KDV, %6 TRT) sonrası kâr oranının %5'i geçmeyeceğini öğrenmiş olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla o bile bence iyidir. Çakallar garantisiz cihazı o fiyatlara satıyolar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.