Şimdi Ara

Acil yardımmm sitelere giremiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
23.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostweb

www.ttnet.net.tr adresine girebilen var mı ? iki farklı vpn ile denedim yinede girmiyor 2 gündür

Yukarıda yazdığım sitelere girebilmek için kullandığım proxy ttnet.net.tr açamadı.İlginç işler dönüyor haydi hayırlısı.İnşallah en kısa zamanda bölgesel problemi çözerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 21 Haziran 2012; 18:51:25 >
  • ttnetin sitesi 2 gündür hiç açılmıyor acaba yeni tarifeler mi gelecek
  • Bende yurtdışı sitelere giremiyorum. İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul Suadiye'deyim. Oglenden beri ayni sorun var.

Yukarida soylenenlere ek olarak
    imdb.com
    amazon.com

gibi siteler de acilmiyor.

Sorun yasayan arkadaslar nerede yasadiklarini da yazarsa ayni bolgelerde olup olmadigimizi anlariz. Anlasilan o ki hemen herkes Anadolu yakasinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrefb -- 21 Haziran 2012; 19:42:59 >
  • ümranıye carsı A-ÇIL-MI-YORRR
  • Suadiye Üsküdar Beykoz problemli sanırım. şuan açıldı benim twitter inşallah gitmez daha.
  • umraniye'deyim. ttnet cagri merkezi, bulundugum bolgede herhangi bir calisma yapilmadigini soyluyor. bekleyelim diyor.
    ariza ya da calisma yapilmadigini soyluyorsun, neyi bekleyecegiz dedigimde cevap veremiyor.
    isimiz allah'a mi kaldi, ne yapicaz ne edicez bir fikri olan yok mu?
    sorun esasen sudur deyip tarif eden biri olsa amenna ama o da yok. oyle bekliyoruz, kimse bir sey soylemiyor, kimse bir sey bilmiyor, oyle bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve yine twitter gitttii...
  • twitter'in gitmesi esasen sitenin kendisinin cortlamasindan kaynaklaniyor. biz ttnet kaynakli olarak zaten giremiyorduk, simdi millet twitter'in kendisi cortladigi icin giremiyor.

• Sanırım öyle sabah giremediğim tüm sitelere girebiliyorum. Sadece twitter o da siteden kaynaklanan bir sorun herhalde. Sorunum çözüldü benim arkadaşlar destekleriniz için sağolun. Ancak siz de buraya çözülüp çözülmediğini yazarsanız başkalarının bulmasına daha yardımcı oluruz. Beykozda oturuyorum sorun çözüldü.
  • imdb, guardian.co.uk, criticker, microsoft, speedtest ve diger bir dolu yabanci siteye giremeyen arkadaslarin durumu noldu onu merak ediyorum ben. bir duzelme var mi yoksa durum ayni mi? bir de eger musteri hizmetlerini aradilarsa ne gibi yanitlar aldilar acaba? bende sorun halen devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzycatt -- 21 Haziran 2012; 20:52:26 >
  • Suadiye. Sorun cozulmedi devam ediyor. Eminim bircok kiside bu sorun var ama bazi siteler acildigi icin TTNET"i aramayi akil edemiyorlar, o sitelerde sorun oldugunu vs. dusunuyorlar.

TTNET"i aradim, olayi iyice anlattiktan ve konuya hakim oldugumu karsimdakine anlattiktan sonra, karsimdaki kisi konuyu inceleyeceklerini soyledi.

Sorun yasayan herkesin aramasi lazim ki bu olayin farkedildigini anlasinlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzycatt

ayni sorun bende de cikti simdi. aradim cagri merkezini, yurtdisi cikislarinda problem olup olmadigini sordum, yok dediler. dns otomatikleme, modem acip kapamaca yaptirdi tabii ama hikaye. belki altyapi calismasi filan olabilire bagladi en sonunda ama cozemedim ben. twitter, guardian, imdb ve bir dolu yabanci site acilmiyor. facebook, youtube gibi birkac yabanci siteyle tum turk menseili sitelerde problem yok.

site yasaklarken en sonunda kafayi yedip toptan bozdular heralde. cunku, bu siteler bildigin yasaklanmis formatindalar ve ancak ktunnel uzerinden filan proxy degistirdiginde aciliyorlar. ne yapsam bilemedim.

edit: umraniye'de oturuyorum bu arada. yakinlarda oturan bir arkadasima sordum onda boyle bir problem yok.

bende ümraniyedeyim aynı sıkıntı bendede var.hem işyeri hem ev sitelere giremiyorum.
    dns değiştirme vs işe yaramıyor.bugün hiçbir yabancı kaynaklı siteye erişemedim..

• quote:

twitter'in gitmesi esasen sitenin kendisinin cortlamasindan kaynaklaniyor. biz ttnet kaynakli olarak zaten giremiyorduk, simdi millet twitter'in kendisi cortladigi icin giremiyor.

emın mısın...

pek cok ınsan yıne pek cok sıteye gıremıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

quote:

twitter'in gitmesi esasen sitenin kendisinin cortlamasindan kaynaklaniyor. biz ttnet kaynakli olarak zaten giremiyorduk, simdi millet twitter'in kendisi cortladigi icin giremiyor.

emın mısın...

pek cok ınsan yıne pek cok sıteye gıremıyor

ben de orda onu demeye calistim esasen. twitter'a girememek su anda sitenin kendisinin cortlamasindan, ama biz halihazirda ttnet'ten oturu diger bircok siteyle beraber twitter'a da giremiyorduk zaten diyordum hmrkartal.

• girmiyor hala,origin den online olucam olamıyorum,hat yok diyor.dns filan fayda etmiyor nedir bu sıkıntı ,ttnet neden açıklama yapmıyor anlayamadım.sabahdan beri çözülmedi şu problem..
  • MTU ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Modeminimizi resetleyip yeniden kurun, sorun düzelecektir.
    Bende de aynı sorun oldu. DNS falan herşeyi kurcaladım, en son pc'ye format attım, yine düzelmedi. Ondan sonra modemdendir diye düşündüm, fabrika ayarlarına döndürdüm, sıkıntı kalmadı.
  • Olayın modemle alakalı olduğunu düşünmüyorum.Anadolu yakasında genel bir arıza var gibi.Ataşehirde halan aynı sorun devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTnet_asistan_53

dns ve IP ayarlarının otomatik olup olmadığını kontrol edin ; özellikle modem arayüzüne ulaşıp ulaşamadığınıza da bakmanız gerekiyor sorun devam ederse ; eğer modem arayüzüne giremiyorsanız yeni kurulum gerekior modem arayüz sayfası açılıyorsa bu durumda hattınızda bir arıza yaşıyor olabilirsiniz ....dns service network kaynaklı olabiliyor santralde kontrol edilmesi gerekiyor ve bu nedenle çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz

hangı çagrı merkezı Allahaşkına..7 dakıka bekleyıp cevap vermeyen mı..yada 4 u tuslayıp acılamayan sayfalar bolumunde sessızce gecen 6 dakıka mı..Boşversenıze Allah aşkına..Bu yazıyıda Ayda 59tl odedıgım ttnet ıle degıl Iphone'dan laptopa verdıgım net baglantısı ıle yazıyorum..
    ADSL'yı cok ıyı yapıyorsunuz sımdı bıde Fıber cıkarıyorsunuz vallahı tam yandı bu mıllet..

• aynı sorun bende de var ve ne yaptıysam çözemedim. delirmek üzereyim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.