Şimdi Ara

Acil Yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Arkadaşlar Dün Bir PsP Aldım vede bi halt edip versiyonu 1.50 iken 2.50 ye yükselttim evde kopya oyunları oynayamayacağım söyleniyor bu doğrumudur

2. netten indirdiğim oyunları nasıl psp ye yükleyebilirimwww.ps2rip.net diye bir ispanyolca site var buradan bi sürü oyun indirdim ama dosya uzantıları 001 002 002 gibi garip uzantılar bunları burn mı edicem nasıl yapıcam bulamadım

3. birde tekrar 1.50 ye nasıl dönerim acil yardıma ihtiyacım var ne olur yardım edin çaresiz kaldım

• Geçmiş olsun koçum. 2.50'den geriye hiç bir dönüş yok. Ama belki bir kaç ay sonra bununda çözümünü bulurlar. Keşke update yapmasaydın. Artık hiç bir uygulamayı çalıştıramayacaksın.

diğer sorunun cevabı çok basit. Bütün rarlı dosyaları birlikde aç de. Birlikde açdan winrar'ı seç. tek iso dosyası gözükecek. Onu sürekle bir yere oraya kopyalasın. ya da 1.part'daki dosyayı çıkart. Ayn hesaba geliyor.

Son sorunun cevabını zaten yazdım. tekrar geçmiş olsun.
  • Ya Pişman Oldum 2.50 yi yüklediğime ne bir loader çalıştırıyor ne video yaw arkadaşlar bunun hiç mi geri dönüşü yok allahını seven yardım etsin
  • hakkını yeme bak video calısıyo ama oyun zor tabi ımkansızda dıyebılırz en azından sımdılık
  • videoları nasıl hazırlıyorsun veya ne formatta oluyor yardımcı olurmusun

• psp video 9 diye bı program var onunla cevırıceksın mp4 formatına sonra ızleyebılırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: hastaces

Ya Pişman Oldum 2.50 yi yüklediğime ne bir loader çalıştırıyor ne video yaw arkadaşlar bunun hiç mi geri dönüşü yok allahını seven yardım etsin

geçmiş olsun
  • yaw dostum hakikaten geçmiş olsun ama üzülme 2ay içerisinde mutlaka çıkarırlar senin gibi çok var sakın üzülme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.