Şimdi Ara

ACİL YARDIM UYKU PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar . Direk konuya gelim . Bizim PC nin ısınma problemi var . Bilgisayarın çok ısınırsa kapanıyor . Mesela oyun oynadığım zamanlar . Fakat bu problemi çözmeyi başardım . Bilgisayarı uyku moduna alıp çıkardığım zaman bilgisayar kapanmıyor . Nese sonra bilgisayarda bu sefer başka bir problem çıkmıştı . Bende bilgisayarcıya götürdüm yapsın diye . Problem çözüldükten sonra bilgisayara format attım fakat formattan sonra bilgisayarda uyku tuşuna basmıyor . Yani uyku tuşu yazıyor fakat Üstüne basamıyorsun . Yani bilgisayarı uyku moduna alamıyorum . Bu yüzdende gene ısınmadan kapanmaya başladı bilgisayar . Ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz . Yani tek isteğim bilgisayardaki uyku modu tekrar aktifleştirmek . Sanki tamamen bilgisayardan kaldırılmış gibi . Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler .

• Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Güç Seçenekleri burdan ayarlarsın.
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.