Şimdi Ara

ACİL YARDIM !!! Sennheiser CX 400 ii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Müzik Çalar >> ACİL YARDIM !!! Sennheiser CX 400 ii
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    43 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2013

Durum
    Forumda değil

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-sennheiser-cx-400-ii-kulakici-kulaklik-siyah-sok-fiyat-141976733/detay/

Bu fiyata bu ürünün replika olma olasılığı nedir ? Bilenler yardımcı olabilir mi ?
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    öyle olabilir :D sıfırı 130-150 iken 2 . eli 79 a bu adam birde kar yapıyorsa 29 tl 50 tl ye gerçeğini alma olasılığı nedr :D bilinmez . cx300 II ler var kıyametle 2. el bu fiyata ben geçen aldım 50 tl ye adam almış beğenmemiş satıyordu 2. elya pek bakan olmuyor az kullanılmış bulursan al mutlaka kaçırma :D
    |
    |
    İNTEL i5 7500-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GİGABYTE 1070 O.C. -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2013

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

öyle olabilir :D sıfırı 130-150 iken 2 . eli 79 a bu adam birde kar yapıyorsa 29 tl 50 tl ye gerçeğini alma olasılığı nedr :D bilinmez . cx300 II ler var kıyametle 2. el bu fiyata ben geçen aldım 50 tl ye adam almış beğenmemiş satıyordu 2. elya pek bakan olmuyor az kullanılmış bulursan al mutlaka kaçırma :D

Hocam şu anda zaten cks99 var ama bu fiyata bu ürün kaçmaz diye açtım başlığı
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.