Şimdi Ara

acil yardım 'preparing automatic repair' döngüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • teclast tbook 16 power tabletim var. orjinalinde android+windowsla geldi. ben sonrasında cihaza format atıp windows 10 pro kurdum. android yok. 1 haftadırda bu şekilde sorunsuz kullanıyordum. Dün tableti ablama verdim lazım olduğu için. becerip açamamış, sabah bana getirdiğinde ekranda:
    "DNX FASTBOOT MODE...
    DnX Fastboot request is receieved...
    Please release the button combo..."
    şeklinde bir uyarı vardı. Ben power tuşuna basılı tutarak tableti kapattım. sonra yeniden açtığımda windows logosu ile birlikte bilgisayar:
    "preparing automatic repair" geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyor. Sonsuz döngüye giriyor bu şekilde. biosa girebiliyorum. Windows usb flash disk takıp onunla başlatmayı deniyorum ama değişen birşey yok. yaniden format atacağım ama oda olmuyor. usbyi görüyor, biostan usbyi boot device1 olarak gösteriyorum ama aynı sonsuz döngü devam ediyor.
    Çözümü bulamadım. Biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim.

• tablete firmware indirerek phone tool kullanarak flashlamayı başardım. şu an tablete androidi yüklemeyi de başardım. androidle sorunsuz açılıyor. biosa girmemde de bir sıkıntı yok ancak windows yükleyemiyorum. tabletin toplam 64gb hafızası var adroidle açılınca kontrol ettiğimde 20 gb gözüküyor. diğer kısmı buradan göremiyorum. windows 10 yüklü usb diskle tableti başlatmayı denediğimde
    "Your PC ran into a problem and needs to restart.
    You can restart
    If you'd like know more, you can search online later for this error: ACPI_BIOS_ERROR"

şeklinde uyarı alıyorum. windowsu nasıl yükleyeceğimi bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.