Şimdi Ara

ACİL YARDIM LÜTFEN BİLGİSAYAR SÜREKLİ DONUYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CELERON 1.7 İŞLEMCİYE SAHİP BİR BİLGİSAYARIM VAR. BİLGSAYARI AÇIYORUM 1-5 DAKİKADA DONUYO VE HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORUM SÜREKLİ OLARAK DURUM BU .. C YE FORMAT ATTIM XP Yİ YENİDEN KURUDM OLMADI. D DE VİRÜS MÜ VAR ACAB DEDİM C VE D YE BİRLİKTE FORMAT XP Yİ YENİDEN KURDUM OLMADI. ARKDAŞATAN RAM ALDIM TAKTIM OLMADI. EKRAN KARTI ALDIM TAKTIM OLMADI HARDİSİKİ BAŞKA BİR BİLGİSAYAR TAKTIM O BİLGİSAYARDA FORMATT ATTIM XP Yİ YENİDEN KURDUM O BİLGİSAYARDA DONMA OLMADI AMA HARDİSKİ KENDİ BİLGİSAYARIMA TAKINCA YİNE DONDU OLMADI. İŞLEMCİNİN FANINI DEĞİŞTİM OLMADI SONRA BENİM NORMAL PARÇALARI TAKTIM OLMADI..

BU ARADA SİSTEME FORMAT ATARKEN DONMA HİÇ Mİ HİÇ OLMUYO XP SORUNSUZ KURULUYO VE BİLG. AÇIYOM VE YİNE DONUYO KAFAYI YİYECEGİM.

DENEMEDİĞİM SADECE ANA KART KALDI. ACABA BİO SA VİRÜS MÜ BULAŞTI BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ LÜTFEN BİRİ BANA AKIL VERSİN.....

BİOSA YA DA NE BİLİM ANAKRTTIN ROM UNDA VİRÜS VARSA NE YAPILABİLİR.

• vay be ne varsa denemişsin. formattan sonra filan hep aynı programları mı kuruyosun acaba sorunu onlar yaratıyo olabilir mi ?
  • YA YOK ARKADAŞIM FORMATTAN SONRA PROGRAM KURACAK KADAR VAKİT BİLE BIRAKMIYO 5 DAKİKA İÇİNDE DONUYO BU ARADA İŞLEMCİNİ SICAKLIGI GENEL OLARAK 45-50 ARASINDA BİOS A BULAŞAN VİRÜSLER VAR DİYE BİLİYORUM CABA ÖLE Bİ ŞEY Mİ VE NE YAPABİLİRİM...
  • hep aynı cd'den mi format atıyosun sorun onda olabilir
  • EVET AMA BU CD Yİ YAKLAŞIK 4 YILDIR KULLANIYORUM VE BU CD İLE 50 YE YAKIN BİLG. FORMAT ATTIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_o.b

EVET AMA BU CD Yİ YAKLAŞIK 4 YILDIR KULLANIYORUM VE BU CD İLE 50 YE YAKIN BİLG. FORMAT ATTIM

yapılcak başka bişi kaldı mı bilmiyorum ama sen yine de farklı bi windows cd si denesen iyi olur
  • BİOS TA VİRÜS MÜ VAR ACABA BUNULA İLGİLİ YAPILABİLCEK Bİ ŞEY VARMI ARKADAŞ AZ ÖNCE BİR ŞEYLER SÖLEDİ AMA TAMA OLARAK ANLAYAMADIM
  • bios daki virüs olma ihtimaqli konusunda bişey diyemiycem ama anakart üzerindeki herhangi bir arıza buna yol açabilir. örneğin onboard bileşenlerdeki (ses, lan gibi) bir arıza kurulumdan sonra kendini gösterebilir ancak. ve bu yüzden kurulumdan sonra diğer aygıtlarla çakışma ya da o onboard özelliğin kendi içindeki bir arızası olabilir.

tabi bu bios virüsünün dışında ondan farklı bi ihtimal...
  • eğer teknik bilgine ve ingilizcene güveniyorsan bios a format atmayı dene diyecem ama bu da kısmen RİSKLİ bi iş. çünkü zaten var olan bi sorun var anakrt cevap vermeyebilir
  • işlemcin bayaa eski bendede 1.7 var bi aralar her5 saniyede bi yarım saniye filan donuyodu çok sinir edici bir olay ama bilgisayara format attım geçti.
  • biosa virüs girmiş olabilr bizim ark.aynı sorun wardı ne virüsü diyolardı tam olarak hatırlaımıyorum ama internetten bişey yükleyip system32 içine atmıştı düzelmişti sorun öğrenince yazim sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.