Şimdi Ara

Acil Yardım Lütfen:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar müşterilerden biri pcde otururken makine 10 sn sonra kapanacak hataları almış.(ingilizce)ve 3-5 kez reboot etcek diye mesaj almış.Çocukta oyundan çıkmamak için kaale almamış.Sonra ise pc kendi kendine res attı çocuk oyundayken ve tam windows yazısı çıktığında restart atıyor.Sürekli restart atıyo başka bişi yok.Güvenli mod'da da açılmıyo.Ne oldu şaşırdım kaldım.

Nedir bu nasıl çözülür arkadaşlar?

• Sanki işlemci fanı gibi.Bir bakın dönüyormu.
  • bu benimde başıma gelmişti. eski sürüm winxp kullanıyorsan internetten eski sürümün açıklarını kapatan programcıklar var, microsoft'un sitesinde, onları indirip yüklemen gerekebilir, internete bağlandığın zaman sürekli restart atar, internet bağlantısını çıkarttığında böyle bir problem yoksa benim dediğim gibi yapman gerekebilir,
  • kurulum cd sini tak..windows u cd den aç..açılıyormu bak bakalım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cesi007

kurulum cd sini tak..windows u cd den aç..açılıyormu bak bakalım?

cd rom yok ki pc de:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: stresss

bu benimde başıma gelmişti. eski sürüm winxp kullanıyorsan internetten eski sürümün açıklarını kapatan programcıklar var, microsoft'un sitesinde, onları indirip yüklemen gerekebilir, internete bağlandığın zaman sürekli restart atar, internet bağlantısını çıkarttığında böyle bir problem yoksa benim dediğim gibi yapman gerekebilir,

pc ye windows yazısı gelince anında restart atıyo ,yani açılsa neden olduğunu az çok anlıcam ama bir türlü açılmıyo, güvenli kipte bile.
  • BİLGİSAYARINA TEMİZ BİR XP YÜKLEMENDE FAYDA VAR, BUNUN İÇİNDE BİR TANE CD-ROM'A İHTİYACIN VAR, SANA TAVSİYEM BİR CD-ROM AL, ZATEN FİYATLARIDA ÇOK YÜKSEK DEĞİL, TEMİZ BİR XP YÜKLE,
  • quote:

Orjinalden alıntı: soqo

Sanki işlemci fanı gibi.Bir bakın dönüyormu.

işlemci fanı bozuk olduğunda reboot uyarısı veriyormuki makina windows üstünde.yaw bizmi geri kaldık acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewelfener

quote:

Orjinalden alıntı: soqo

Sanki işlemci fanı gibi.Bir bakın dönüyormu.

işlemci fanı bozuk olduğunda reboot uyarısı veriyormuki makina windows üstünde.yaw bizmi geri kaldık acaba.

banada garip geldi işlemci fanı olmamalı
    ekran kartı bağdaştırıcısı desek
  • Virus yemişsin ağdan boot ederek ya da usb ile makinayı açmayı dene. Hiren boot cd ile işini görebilirsin. Cdrom da 2 dakkalığına takabilirsin. Virüs bulaşmaz yenilir!!! Kolay gele...
  • worm blaster virusun adı.. xp nin bi açığı, guncelleştirmeleri yaptığın zaman düzeliyo ama tekrar yaparsa 10 sn sonra kapancak dio ya 10 saniye içinde çalıştıra shutdown -A yazarsan en azından kendisini resetlemesini engellersin

işlemci fanı diyen arkadası da tebrik ettim bu arada :)) işlemciniz 10 saniye sonra patlayacak:P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utopia -- 23 Eylül 2005, 23:54:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: utopia

worm blaster virusun adı.. xp nin bi açığı, guncelleştirmeleri yaptığın zaman düzeliyo ama tekrar yaparsa 10 sn sonra kapancak dio ya 10 saniye içinde çalıştıra shutdown -A yazarsan en azından kendisini resetlemesini engellersin

işlemci fanı diyen arkadası da tebrik ettim bu arada :)) işlemciniz 10 saniye sonra patlayacak:P

yaw hangi worm,benim bildiğim en delikanlı worm 60 dan geri sayım yapar 10 dan değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewelfener -- 23 Eylül 2005, 23:59:37 >
  • @pprodigyy
    sorun eğer copy win. kullanıyorsan crackten olabilir..windows logosu altında reset atması genelde crackten kaynaklanır..tekrar yükle ve cracki düzgün yap..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.