Şimdi Ara

ACİL YARDIM İSTİYORUM KONU FENRİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NESE TAKTIM AMA FENRİRİ NASIL GÜÇLENDİRCEZ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΉΣЯӨƬЯ -- 7 Şubat 2008; 13:40:41 >

• arkadaşım fenrir nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: msuf

arkadaşım fenrir nedir

arkadaşım FENRİR NEDİR BURDA YAZIYORRR forum.donanimhaber.com/m_13105059/tm.htm
  • Ok Ok anladım:D benim bildigim hayvanların saldırısı warsa o senin statlarına göre güçlenio tabi imp we angel bunlara dahil deil unicornda öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msuf -- 7 Şubat 2008; 13:56:41 >
  • ONU BİLİYORDUMDA NEYE BASARSAM GÜÇLENİR??
  • Oda sorumu tabiki vitality e
    Bide Ewili fln scrolları Mouse'un scrolluyla(topuyla)tıkla o zmn da fenrire yüklüo yaaa
  • Kafan karışmasın, sen neye verince güçleniyorsan oda öyle...
    Benimde fenrir ile ilgili bir sorum var. Golden fenrir nasıl yapılır?
  • goldeni bilmioyorum ama

1 chaos 5 life 1 normal fenhir ve 1 exc itemi chasos makinasinda basinca fenhir gucleniyor(exc item silah olursa black fenhir-kıyafet kalkan vb olursa blue fenhir cikior)
  • Ex olması şartmıydı ya unuttum ben, sen eminmisin?
  • Arkadaşlar ben size söyleyeyim eğer minumum +4 +4 opt. exe weapon silahla kombine ederseniz "destruction"saldırı siyah fenrir,+4 +4 exe opt. armor zırhla kombine ederseniz "protection" savunma mavi fenririniz olur tabiki önce kırmızı fenrire sahip olmanız gerekir onun chaos makinesindeki başarı şansıda yalnızca %30'dur size kolay gelsin.=)
    Gold fenrir diye bir şey yoktur (official)orjinal olan yalnızca 3 çeşit fenrir vardır kırmızı,mavi ve siyah diğerleri edit'tir..Ama server kurucuları olan adminler eğer gold fenrir editlerse o zaman gold fenrir sahibi olabilirsiniz ayrıca gold(altın)skin'inin yanında ice(buz),turuncu,zümrüt yeşili,yeşile kaçan sarı fenrir skinleri'de bulunmaktadır bunuda data/skill in icindeki fenrir OZJ dosyalarını yeni OZJ dosyalarıyla değiştirerek yeni fenrirlerinize sahip olabilirsiniz size iyi oyunlar..Hiç bir zaman alıntı yapmam bu oyunu 74b'den beri oynarım bütün yazdıklarım şahsıma aittir..=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner84 -- 7 Şubat 2008; 22:30:55 >

• AA HEMEN YAP OYNADIĞIM SERVERDE DEĞİŞİKLİK OLMASINI ÇOK İSTERİM
    ARTI ARADA SIRADA GELSEN DİYORUM BİR SERVERE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.