Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Acil yardım gerekli büyük bir sorun !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> Acil yardım gerekli büyük bir sorun !
Giriş
    347 Mesaj
    Arkadaşlar 1.5sene önce aldığım harici Samsung Story 2TB 3.0 markası modeli budur.

Ntfs olarak bölümlendirmişim zamanında dün bir kısmını fat32 olarak bölümlendirmek istedim.

Bilgisayar - Yönet - Disk yönetimine girdim oradan harici diskimin üzerine gelip birimi küçült dedim bölüm ismi ve ne kadar alana sahip olacağını ayarladıktan sonra yaptım. Daha sonra fat32 işime yaramadı bende ayrılmış olan parçayı birleştirmek için birimi genişlet dedim fat32 için ayırmış olduğum bölümü tekrar birleştirdim. buraya kadar her şey güzeldi fakat bugün daha doğrusu az önce taktım harici diski çalıştırdım şu şekilde tanıdı.

sorun şu flash bellek gibi çıkarılabilir değil anlamışsınızdır sanırım, o şekilde yapmam gerekiyor.

arkadaşlar belleğe format atın demeyin 495 GB lık veri var. hani yedekleyecek yerim yok fakat kesin format ile çözülür derseniz yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 11 Aralık 2013; 1:49:05 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.