Şimdi Ara

ACİL YARDIM. Ford Fiesta 2013 Hararet Hakkında.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
25
Cevap
0
Favori
2.859
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> ACİL YARDIM. Ford Fiesta 2013 Hararet Hakkında.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8235 Mesaj

Ucuz atlattınız, geçmiş olsun. Yetkili servise araç garantili bile olsa götürmem şahsen ben. Sanayide düzgün ve işinin ehli bir adam bulur ondan da vazgeçmem.
    |
    |
    burki_rock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2006 fiesta var gecenlerde surekli su eksiltiyodu hergun su ekliyodum. En sonunda bi tamirciye goturdum adam lifte kaldirdi bakti bisey bulamadi. En son su deposunu soktu megersem su deposunda catlak varmis. 50 liraya yeni depo aldim sorun cozuldu.. Araci su eksilten varsa motor suyu deposunada mutlaka baksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Valla aynen öyle oldu. Bunu her yere yazacağım. Başta bu forum ile başlayıp fiestam grubuna, sonra da otokoç, ford türkiye ve ford amerika'Ya, resmen dolandırmaya çalıştırlar!
    |
    |
    nk061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. &lt; / &gt; 10 yıldır dolaştığım ülkeler; &lt; / &gt; EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY &lt; / &gt; MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS &lt; / &gt; ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA &lt; / &gt; ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.