Şimdi Ara

acil yardım edermisiniz laptop alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel® Core ™ i5-2410M İşlemci , İşlemci hızı 2.30 GHz. , 3MB Intel® Akıllı Bellek , Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 2.90 GHz'e kadar,Intel® HM65 Chipset
    Microsoft İşletim Sistemi : Orijinal Windows ® 7 Home Basic
    Ram Bellek : 6 GB DDR3 Bellek
    Hard Disk Bellek : 500 GB SATA Harddisk
    Wireless LAN : Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
    Ekran : 15.6" WXGA (1366x768) HD LED Ekran
    Ekran Kartı : 2 GB DDR3 Nvidia GT520M Optimus Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)
    Optik Sürücü : DVD-RW (Dual)
    Web Kamera : 1.3MP
    Kart Okuyucu : Multi Kart Okuyucu
    Bluetooth : Var
    DİĞER : 4 X USB 2.0 port , 1 X HDMI, 1 X E-Sata ,8 Cell Batarya,Widi Enabled

vestel 1400 özellikleri bu ne dersiniz ?

• yardım edicek yokmu yaa :/
  • Vestel'e ne kadar güvenillir ki?
  • niye bu değilde o nedenin söylermisin :)
  • Bence Casper aL..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

http://www.pcdepo.com/asus-k53sv-sx144d-notebook-urun5910.html bu daha ideal.

Neden dersen şöyle acıklayayım. Belki cok basit bir örnek olacak ama telefon almak için sadece telefonların oldugu ve satıcıların sadece magazasındaki telefonlarla ilgilendigi ve belirli birikime sahip oldugu ve az çok kendi mallarını anladıkları bir yerden mi almayı tercih edersin ya da her türlü çeşit malın oldugu sadece telefon için fiyat ve garanti konusunda bilgisi olan bir yerden mi sen karar ver.Vestel ile Asusun yelpazeleri cok farklı.Sundugu imkanlar ve teknik servisleride öyle.2.el olarakta şöyle düşün subaru aracının nerdeyse 2.eli yoktur alan zevk için alır kullanır ama bir ford,bmw,mercedes her türlü 2.elide bulunur bak bu da önemli bir ayrıntı.Yazdıklarıma katılmayabilirsin sadece benim görüşüm.Yeni bir model almak istedigin zaman Asus'u daha kolay satarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Vestel'e ne kadar güvenillir ki?

+1 kardeşim. Alacaksan japon markası alacaksın bence..
  • illa ifyat performans ar1yosan ya acer ( packartbell) yada msi al. tavsiye asus, servis konusunda en az problem ( bence )

paramla hasta olurum dersen vestele devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.