Şimdi Ara

Acil yardım E8200 2.0ghz görünüyoo...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün işlemcime o/c yapmayı denedim ama ne göriim.çarpan 8 yerine 6, işlemci hızıda doğal olarak 2000 mhz görünüyor.cpuz in değişik sürümleriyle ve everestle ölçtüm aynı.biostan default ayarları yapıyorum olmuyor.biosta normal görünüyor. 333*8 2667 falan..çarpanı elimle 8 e çıkarıyorum(ki biosta çarpan 8 görünüyor) yine olmuyor.ne yapmalıyım.anakartım ga EP35C DS3R Rev 2.1. işletim sistemi xp 32bit. ramlar ocz 2*2 gb 1066 mhz. ne yapmalıyım neden böyle görünüyor.anakart biosu f4 idi eski f3 biosunu attım yine aynı.acil yardım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz Alper -- 24 Eylül 2009; 0:26:54 >

• Sistem boştayken öyle oluyor enerji tasarrufu icin,yükte normale dönüyor.Korkacak birşey yok.
  • Bendede Q8200 2.33 ghz olması gerekirken 1.98 ghz olarak görünüyor bilgisayarım özellikler dediğimde böyle görünüyor program filan yükleyip denemedim bunun sebebi sistem boşta iken tasarruf amaçlı mı hızı düşürüyor energy saver de yüklü bunun sorun olup olmadıgını merak ediyorum.
  • enerji tasarrufu oluyor dedikleriniz.biostan speedstepi kapatırsanız düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.