Şimdi Ara

Acil yardım dosyalar gitti :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim için üni projelerimin, bütün önemli dosyalarımın ve windows 8 işletim sisteminin kurulu olduğu ssdli bilgisayarımın, başlangıçta windows 8 logosu sonsuza dek dönüyor işletim, yada windows onarım başlatılıyor diyor simsiyah ekran da kalıyor. çoğu kabloyu, parçayı tekrar çıkartıp denedim, bios a girebiliyorum hiç bir sorun yok. Akşam pc yi kapattım sabah bur şekilde açıldı logo sonsuza dek dönüyor 2 saat açık bıraktım dönüp dönüp duruyor

işletim sistemim:
    MD FX-8350 Sekiz Çekirdek 4.0 işlemci
    16 gb dominator platinum ram
    770 amp zotac ekran kartı
    CROSSHAIR V FORMULA-Z 990FX/SB950 AM3+ DDR3 2400MHz(O.C.) SATA3.0 USB3.0 Anakart

Adminlerden ricam bu benim için çok önemli lütfen konuyu taşımayın en azından yarına kadar, gelecegimin projeleri bütün dosyalarım ssd de neden bu sorun oluyordur sizce? windows 8 başlatılıyor logosu habire dönüyor veya windows 8 onarı başlatılıyor logosu çıkıyor 10-15 sn dönüp siyah ekrana atıyor hiç birşey yapamıyorsunuz. Ramleri felan çıkartıp denedim yok :/

• win8de böyle bi sorun benim de başıma gelmişti.Format atabilirsin, nasılsa eski windowsu windows.old diye klasörün içine yedekliyor
    edit:uyku modundayken elektrik kesintisi vb şeyler olunca oluyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlptekinCK -- 6 Nisan 2014; 23:51:16 >
  • Geçmiş olsun up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALpTEKiN666

win8de böyle bi sorun benim de başıma gelmişti.Format atabilirsin, nasılsa eski windowsu windows.old diye klasörün içine yedekliyor

hocam format ta atamıyorum ki windows 8 dvd sini takıyorm dvd den başlatıyorum kurulum başlatılmadan önceki logodan sonra siyah ekran geliyor tekrar. Windows 8 kurulum dvd sinde de kuruluma geçmeden önce aynı logo dönüyor siyah ekrana atıyor yine:/

durup dururken oldu ya birşey felanda kurmadım sabah 3 den beri uğraşıyorum. Pc kasasınıda bilgisayarcıya götüremem 2-3 kişi olması lazım thermaltake armor+ kasa kalkmıyor yerinden :/ ssd yi çıkartıp yarın götürüp baktırıcam sorun onda mı degilmi yada bir bilgisayarcıyı ikna etmem lazım eve gelmesi pc yi kontrol etmesi için
  • sorun sddden değildir de illa ikna olmak istiyorsan sddyi çıkart dvdden başlat bakalım pcyi başlayacak mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALpTEKiN666

sorun sddden değildir de illa ikna olmak istiyorsan sddyi çıkart dvdden başlat bakalım pcyi başlayacak mı :)

hocam dvd den başlat derken? boot u dvd seçip w8 mi koyayım benim pc de hdd yok sadece ssd var ama ssd yi çıkartıgımda başlar başlamaz herhangi bir hard disk yok diyordu başlangıçta
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.