Şimdi Ara

ACİL YARDIM !!! BİOS GÜNCELLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim Kardeşlerim Gördüğünüz Gibi Anakart MSI G41M-S01 (MS-7592) 2010 Dan Kalma Bir Bios u Var Daha Önce Hiç Güncellemedim Nette Arattığımda Bios Dosyasını Bulamıyorum Bana Bu Anakartın Bios Sürümü Güncelleyebileceğim Bi Dosya İndirme Linki Atabilirmisiniz Ayrıyetten 16gb boş flash disk var ve Bios Da M-Flaş özelliği mevcut ben aradım bulamadım siz bi yardımcı olurmusunuz çok acil

+ Bu Anakartta Max Kaç GB Ram Takılabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MSI Live Update 6 indirip kurun MSı'ın sitesinden. Program içerisinden BIOS güncellemesi yaparsınız. Desteklediği Max. Ram miktarı ise 8Gb imiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bios dosyaniz

http://www.msi-bios.com/download-bios-for-G41M-S01-with-MS-7592-and-id-2794.html

Anakart en fazla 8gb ram destekliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FairLighty F kullanıcısına yanıt
    Bu dosyanın içinde bi klosör var bu klosörü flaşa atıp m-flaş dan Bios Update yi seçip sonra flaşı seçicem dimi

• M-Flaş dan Bios Updateyi Seçiyorum Ardından Flaşı Seçiyorum Ama Dosyalar Gözükmüyor

• CnG_41 C kullanıcısına yanıt
    Flash belleği öncelik ile FAT ve ya FAT32 olarak Biçimlendirin. Sonra dosyaları atıp deneyin. Zaten sizin kendi attığınız resimlerde de görüldiği üzer sadece FAT ve ya FAT32 formatlarını destklediği yazıyor m-flash için. Bu arada flasha atacağın dosya uzantılı lâzım.

En kestirme hâli ise; yukarıda dediğim programı indirin kendi sitesinden. Oradan uğraşmadan güncelleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 18 Şubat 2017; 0:06:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.