Şimdi Ara

Acil Yardim Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar megane1 e polo comfortline tercih edip almistim konum var daha alali 3.günü her neyse bursada ikamet ediyorum siddetli lodos var ve isyerinin demirden cevrelemis oldugu bi duvar metal korkuluklar daha dogrusu aracimi garajimdan cikarirken uzerine dustu son anda fark edip kurtarabildim arac 2001 model polo comfortline arka cam patladi ve sol arka kosesi aracin biraz hasar gördü kısmi hasar var heryerde hasar yok simdi bu maddi hasarı is yeri sahibi karsilamakla yükümlümudur ? Yoksa olan banami oldu
     Acil Yardim Bekliyorum Acil Yardim Bekliyorum arka sinyallerde hasar yok cam patladi ve sol bagaj kosesi ezilip boyasi cizildi okadar baska bisey yok degisen istermi yoksa kaportaci halledebilirmi sizce nekadar masrafi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalldeli -- 1 Şubat 2015; 2:55:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim bulunduğun yer jandarmaysa 156 ,polisse 155 i ara onlar yardımcı olurlar
  • Geçmiş olsun kardeş. İş yeri sahibinin sorumlu olacağını sanmıyorum. Ama varsa böyle bir şey bilgilenmiş oluruz.

• Gecmis olsun hocam
    Cam haric gerisine degisecek parca yok gibi hallolur
    Kaskonuz varmi hocam afete giriyor sanirim bu olay is yerininde karsilayacagini sanmiyorum

Tekrar geçmiş olsun

• İşte buna üzülürüm ya, geçmiş olsun.
  • Kasko yoktu hocam malesef bagaj kisminda ezik cizik var o kadar sadece bide o camin sol diregi ezik boyası cizik Bakalim nekadar para sıkışmış

• Comfortline arka cam fiyatı nekadar acaba bilgisi olan varmi

• Son hali gunduz gozuyle daha belirgin oldu arkadaşlar
     Acil Yardim Bekliyorum Acil Yardim Bekliyorum

• Geçmiş olsun. Duvarın veya çitin sahibi hasarınızı ödemekle yükümlüdür ancak adam anlaşmaya yanaşmazsa veya hiç durumu yoksa ANCA dava açarak paranızı alırsınız. O da bildiğiniz gibi kısa sürmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Geçmiş olsun. Duvarın veya çitin sahibi hasarınızı ödemekle yükümlüdür ancak adam anlaşmaya yanaşmazsa veya hiç durumu yoksa ANCA dava açarak paranızı alırsınız. O da bildiğiniz gibi kısa sürmez.

Bilgilendirme icin tesekkurler benzin istasyonunun citi :) sahibinin para sıkıntısı olucagini sanmam istasyon sahibi kendisi umarim yormaz beni tutacagi masraf nekadardir zaten sanmam 500 u gecsin

• iş yeri sahibi sorumlu değildir
    aslında doğal afet kabul edilip zararın valilikten talep edilmesi gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

iş yeri sahibi sorumlu değildir
    aslında doğal afet kabul edilip zararın valilikten talep edilmesi gerekir

Ilk defa duyuyorum valilikten zarar karsilama isini ki hic zannetmiyorum mülkun sahibi var ve sorumluluk onun ayrıca olayin birde bu yüzü var dün sabah yıkıldı tamirci cagirdilar tekrardan yapıldı yapanlar emanet yapmis yine yıkıldı çeliklerin icinw beton döküp yere saplanir bunlar direk topraga saplamislar beton dokmemisler hadi 1.de yıkıldı ya kaldır at lodos gecene kadar elleme yerde kalsin sen yine yapiosun ve yine yıkılıyor burdada vatandaş mağdur oluyor kimin sucu var simdi

• Istasyonun sigortasi varmis arkadaslar telefonla gorustum sahibi ile yarin bakariz hallederiz dedi

• Çok gecmiş olsun önceki konunuzu biliyorum zaten kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm

• İstasyonun sigortası olması iyi olmuş. Çamurluk düzelir boyanır, bagaj kapağı rötuş yapılır ama dreğin ezilmesi pek iyi olmamış.
    Geçmiş olsun.
  • Sagolun arkadaşlar tesekkur ederim tuncbey umarim direkte duzelir duzelmessede neyseki cana gelmedi deyip halimize sukredicez herkese desteklerinden ötürü tesekkur ederim ben burdan gelismeleri yazicam arkadaşlar kimsenin basina gelmesini istemem tabikide ama olurda geleb olursa faydalansin zarari tanzim edilebiliyorsa bilgi sahibi olur herkes

• merhaba. bizim de karşı apartmanin catısından kiremit düştü bagaj tamamen çökmüş. tutanak tuttu polis. bizim muhattabımız kim? bina sahipleri mi? araçta kasko yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz karşı Tarafın vicdanına kalmış bır konu.geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

merhaba. bizim de karşı apartmanin catısından kiremit düştü bagaj tamamen çökmüş. tutanak tuttu polis. bizim muhattabımız kim? bina sahipleri mi? araçta kasko yok.

Mülk bina sahibi malik yani sorumlu olan oluyor ve binanın gerekli guvenliginden sorumlu kisi onlemlerini almış olmasi gerekiyor bu kiremitlerin altına bakın telle bağlanmış olmasi gerekiyor tahtalarina buyuk ihtimal baglamadigi icin ucmustur bizim catidan biliyorum bagli olmayanlar uctu çünkü :) allahtan birisine zarar vermedi ama eger olsaydıki sorumluyduk hukuk sitesinden arastirip buldum link veriliyorsa konunun linkini veriyim biraz daha detayli var orada avukatlarin yazdıkları ama tabi ugras ister bu is mahkeme falan uzlasmadiktan sonra oda 300 500tl ye degermi acaba iste iyi bi cozumleme yapmak lazim :) degisik isler allah kimseye kaza bela vermesin en guzeli bu sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalldeli

quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

merhaba. bizim de karşı apartmanin catısından kiremit düştü bagaj tamamen çökmüş. tutanak tuttu polis. bizim muhattabımız kim? bina sahipleri mi? araçta kasko yok.

Mülk bina sahibi malik yani sorumlu olan oluyor ve binanın gerekli guvenliginden sorumlu kisi onlemlerini almış olmasi gerekiyor bu kiremitlerin altına bakın telle bağlanmış olmasi gerekiyor tahtalarina buyuk ihtimal baglamadigi icin ucmustur bizim catidan biliyorum bagli olmayanlar uctu çünkü :) allahtan birisine zarar vermedi ama eger olsaydıki sorumluyduk hukuk sitesinden arastirip buldum link veriliyorsa konunun linkini veriyim biraz daha detayli var orada avukatlarin yazdıkları ama tabi ugras ister bu is mahkeme falan uzlasmadiktan sonra oda 300 500tl ye degermi acaba iste iyi bi cozumleme yapmak lazim :) degisik isler allah kimseye kaza bela vermesin en guzeli bu sanırım

pmden alabilir miyim hocam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.