Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

acil yardım!

2
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Giriş
      231 Mesaj
      01 Temmuz 2005 21:01:17 Konu Sahibi
      Hem videoyu hem de fotoğrafı yüksek kalitede çeken bir dijital makine almak istiyorum. Mini dv li kamera mı alayım, yoksa dijital fotoğraf makinesi mi alayım. Bu konuda ki görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

|
      |
      01 Temmuz 2005 22:26:20
      eğer senin için video öncelikli ise bence hiç düşünmeden video kamera almalısın. çünkü en iyi digital fotoğraf makinesi bile video kameranın yanına yaklaşamıyor. fakat fotoğraf makineleri içinde benim bildiğim sony ve canon ların video çekimi diğerlerine oranla tatminkar...
      |
      |
      02 Temmuz 2005 14:19:13
      foto. makinası ile uzun çekim yapamazsın.Dakikası 30-40 hatta daha fazla tutanlarda var.Sıkıştırma tekniği koymuyorlar.

ama video kameraylada iyi fotoğraf çekemezsin.

Bu durumda şöyle düşün.Her zaman videoyu yanında taşıyamazsın ama bir sony t33 ü her halukarda cebinde taşırsın ki ayrıca her şeyin foto sunu çekersin ma her an video çekemezsin.

Hatta şu kriteride kullan.Foto. çekerek mükemmel şeyler yaratabilirsin ama video ile sadece film çekebilirsin.Birde komple düğün çekersin ki zaten düğünlerde sen çeksende çekmesende çeken biri vardır.
      |
      |
üniversite
Ankara Web Tasarım
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.