Şimdi Ara

ACIL YARDIM :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bugün saat 7 ve 8de iki adet sipariş verdim fakat işim çıktığı için evden çıktım ve teslim alamadım restoran teslim edilmemesine rağmen teslim edildi olarak işsretlemiş. Sonra saat 10da müşteri temsilcisine iade için yazdığımda bildirmemişsiniz dedi ben de 2 saat içinde bildirdim dedim sonra restoran siparişi hazırladığı için ücret iadesini yapamıyor dediler ve yüzüme kapadılar. Nasıl hakkımu arayabilirim ekran fotoğrafları mevcut lütfen yardım edin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Haksız mıyım ben

• haklı mısın

• isimgerekmez kullanıcısına yanıt
    Haklı değilim zaten temsilcilere yazdım yakıt zararınızı ödeyebilirim diye ama evden çıkmam gerekiyordu hastanelik bir iş dolayısıyla

• Ama tüm ücreti ödemekte bunun karşılığı olamaz diye düşündüğüm için yazdım buraya

• Restoran siparişini hazırlamış göndermiş. Soğuk yiyecek bile olsa tamamen kapalı paketli olmadığı sürece o kadar süre dışarıda kalan bir ürün tekrar satılmaz. Hele ki sıcak yiyecek ise zaten imkanı yok tekrar satışa sunulamaz. Teslim edildi diye girmek yerine adreste yoktu dese daha doğru olurmuş, kuryenin çömezliği.

Restoran haklı, arada böyle şeyler olur takılmayın geçmiş olsun.

• scorn kullanıcısına yanıt
    tatlıydı, böyle anlattığınız için anladım teşekkür ederim

• restorana gidip teslim edilmeyen ürünleri teslim alabilirsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.