Şimdi Ara

acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Generali sigortalı bir araç arkadan tamponuma vurdu.tutanağımızı tuttuk.sanayide bir ustaya verdim.3 hafta geçti ses yok.şikayetvar a yazdım.sigorta şirketinden aradılar.faturalı yapılacak bu araç ekspertiz gelmeyecek dediler.ustanın numarasını aldılar.neyse sonra usta aradı 2 hafta sonraya gün verdi.çarşamba günü aracımı bıraktım yarın alacağım.Bugünden arayayım dedim ne oldu ne bitti diye.Usta diyor ki 300 tl fatura tutarı var sen bana verceksin,1-2 haftayada senin iban ına parayı sigorta yatırır.Yatırmazsa diyorum yatırır diyor.Generali müşteri hizmetlerini aradım olayı anlattım.Soruyorum bu para niye zamanında benim hesabıma yatmıyor ve daha da önemlisi kesin yatcak mı ne zaman yatacak diye net bir cevap vermiyor.Alper Bey sizin dosyanızla ilgileniyor diyor numara veriyor ama Pazartesi ulaşabilirsiniz diyor.Eee yarın alacağım aracımı diyorum bir şey demiyor.Tekrar şikayetvar a yazdım.ilk kez başıma böyle bir şey geliyor.Ne yapmam lazım vereyim mi ustaya parayı? Hiçte aklım almıyor mağdur olan benim uğraşan benim parayı peşin veren benim.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle067

Generali sigortalı bir araç arkadan tamponuma vurdu.tutanağımızı tuttuk.sanayide bir ustaya verdim.3 hafta geçti ses yok.şikayetvar a yazdım.sigorta şirketinden aradılar.faturalı yapılacak bu araç ekspertiz gelmeyecek dediler.ustanın numarasını aldılar.neyse sonra usta aradı 2 hafta sonraya gün verdi.çarşamba günü aracımı bıraktım yarın alacağım.Bugünden arayayım dedim ne oldu ne bitti diye.Usta diyor ki 300 tl fatura tutarı var sen bana verceksin,1-2 haftayada senin iban ına parayı sigorta yatırır.Yatırmazsa diyorum yatırır diyor.Generali müşteri hizmetlerini aradım olayı anlattım.Soruyorum bu para niye zamanında benim hesabıma yatmıyor ve daha da önemlisi kesin yatcak mı ne zaman yatacak diye net bir cevap vermiyor.Alper Bey sizin dosyanızla ilgileniyor diyor numara veriyor ama Pazartesi ulaşabilirsiniz diyor.Eee yarın alacağım aracımı diyorum bir şey demiyor.Tekrar şikayetvar a yazdım.ilk kez başıma böyle bir şey geliyor.Ne yapmam lazım vereyim mi ustaya parayı? Hiçte aklım almıyor mağdur olan benim uğraşan benim parayı peşin veren benim.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Sigortanızı hangi Acente'dan kestirdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: çotanak1967

quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle067

Generali sigortalı bir araç arkadan tamponuma vurdu.tutanağımızı tuttuk.sanayide bir ustaya verdim.3 hafta geçti ses yok.şikayetvar a yazdım.sigorta şirketinden aradılar.faturalı yapılacak bu araç ekspertiz gelmeyecek dediler.ustanın numarasını aldılar.neyse sonra usta aradı 2 hafta sonraya gün verdi.çarşamba günü aracımı bıraktım yarın alacağım.Bugünden arayayım dedim ne oldu ne bitti diye.Usta diyor ki 300 tl fatura tutarı var sen bana verceksin,1-2 haftayada senin iban ına parayı sigorta yatırır.Yatırmazsa diyorum yatırır diyor.Generali müşteri hizmetlerini aradım olayı anlattım.Soruyorum bu para niye zamanında benim hesabıma yatmıyor ve daha da önemlisi kesin yatcak mı ne zaman yatacak diye net bir cevap vermiyor.Alper Bey sizin dosyanızla ilgileniyor diyor numara veriyor ama Pazartesi ulaşabilirsiniz diyor.Eee yarın alacağım aracımı diyorum bir şey demiyor.Tekrar şikayetvar a yazdım.ilk kez başıma böyle bir şey geliyor.Ne yapmam lazım vereyim mi ustaya parayı? Hiçte aklım almıyor mağdur olan benim uğraşan benim parayı peşin veren benim.Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Sigortanızı hangi Acente'dan kestirdiniz?

Benim aracın sigortası halk.zonguldak ta tanıdığım bir yere yaptiriyorum. Karşı tarafın ki generali o kişi de zaten kendisi sigortacı. Yeri yurdu belli.benim sigortamın bir önemi var mı ? Akan trafikte arkadan çarptı bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun.

Karşı taraf generali bu sıkıntıları çok duyuyoruz.Bu nedenle size acentenizden ve avukatınızdan başka kimse yardımcı olamaz.

Yasal olarak 8 iş günü içerisinde ödeme yapmaları gerekirdi.Lakin belirttiğim gibi generali.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.