Şimdi Ara

Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.4 doblo var. Aracın 10000 tl ye yakın hasar kaydı var.ama araba güzel içi dışı. Değişen parça sorgulama yaptım herhangi bir şey çıkmadı. Adam boya var değişen yok. Galerici kendisi sordum takasta almış. 10000 ne değilmiş dedim oda sağ çamurlukta boya var. Kesinlikle değişen yok dedi
    Arabanın normal fiyatı 17 000 bende 13500 almayı düşünüyorum. Ne dersiniz sorun olurmu nelere dikkat edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzak dur !
  • Kaliteli boya kullandıysa demekki 10 bin lira tutmuştur. Ben olsam alırmıydım almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrain -- 19 Mayıs 2015; 20:20:59 >
  • bu nasıl bır baslık. banane senın araba alma acılıyetınden ! sırf boyle baslıklar yuzunden gercekten acil durumda olanların baslıklarını açmayacagım bundan sonra. arkadaş kaza yaparsın, bırsey ararsın, dolandırılısın , avukata doktora ıhtıyacın olur anlarım da boylesıne saçma sapan bır sebepten oturu acıl yazmak ınsanları konuya cekmek ıcın yapılmıştır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

bu nasıl bır baslık. banane senın araba alma acılıyetınden ! sırf boyle baslıklar yuzunden gercekten acil durumda olanların baslıklarını açmayacagım bundan sonra. arkadaş kaza yaparsın, bırsey ararsın, dolandırılısın , avukata doktora ıhtıyacın olur anlarım da boylesıne saçma sapan bır sebepten oturu acıl yazmak ınsanları konuya cekmek ıcın yapılmıştır.

Abartma kardeşim adam akıl danisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

bu nasıl bır baslık. banane senın araba alma acılıyetınden ! sırf boyle baslıklar yuzunden gercekten acil durumda olanların baslıklarını açmayacagım bundan sonra. arkadaş kaza yaparsın, bırsey ararsın, dolandırılısın , avukata doktora ıhtıyacın olur anlarım da boylesıne saçma sapan bır sebepten oturu acıl yazmak ınsanları konuya cekmek ıcın yapılmıştır.

Biraz tepki fazla olsa da haklısın bence insanlar bencilliklerinden böyle başlıklar açıyor benim ki atlanmasın diye acil bir durum söz konusu değil. =)

/>

• caaari C kullanıcısına yanıt
    Cahil çok ne yaparsın

• K E N kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş adam bana süre verdi yoksa kaparom yanacak tı. Bu kadar ön yargılı olmayın
    Bizim buralarda bir laf vardır. Adamın karısı un elemiş adam karıda mana arıyor. Sen demiş gö..tünü sallıyorsun. Sizinde bahane işte
    Yardımcı olursanız eyvallah yoksa yorum yapmayın. O kadar

• Yorumum uzak durman yönünde olacak o zaman bulaşmayın böyle araçlara. =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.