Şimdi Ara

(Acil ve Ciddi) Okul uzadı kredi bulmam gerek yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar okuduğum şehirde kpss çalışacağım için okulu bilerek 1 yıl uzattım, seneye 5. yıl olacak. Ancak şuan ekonomik olarak büyük bi çöküşe girdik. Devletten veya özelden kredi bulmam gerek. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz

• Maliyeti dusuk kredi bulmak cok zor dostum hele ogrenciyken en iyisi mental olarak cok yorulmayacak bir is bulup calisman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Maliyeti dusuk kredi bulmak cok zor dostum hele ogrenciyken en iyisi mental olarak cok yorulmayacak bir is bulup calisman

Hocam banka kredisi değil öğrenciye verilen kredilerden lazım bana. Aylık 200-300-500 ne olursa. Bu yılı böyle çıkarmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumanji -- 21 Temmuz 2015; 18:05:41 >
  • Konu ciddi olunca pek rabet görmüyor sanırım
  • İşe falan girmek daha mantıklı olur illa kredi istersen devlet burs veriyodu öğrencilere ama geri dönüşü işe başlayınca ödüyon bi araştır istersen

• okul bitmiş ne kredisi alacaksın devletten o işi unut,bu halinle bankalardan kredi alman da çok zor gelir yok sigorta yok
    valla kardeş sen 1 sene kpss hazırlanacağım diyorsun senin yemen içmen kalacak yer kira vs krediyle bunlar olmaz ki senin eline hazır para geçse yersin bile 1 seneye kalmadan

yapılacak en mantıklı iş bir yere girip çalışman akşamları işten çıkınca,izin günlerinde de kpss çalışmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

okul bitmiş ne kredisi alacaksın devletten o işi unut,bu halinle bankalardan kredi alman da çok zor gelir yok sigorta yok
    valla kardeş sen 1 sene kpss hazırlanacağım diyorsun senin yemen içmen kalacak yer kira vs krediyle bunlar olmaz ki senin eline hazır para geçse yersin bile 1 seneye kalmadan

yapılacak en mantıklı iş bir yere girip çalışman akşamları işten çıkınca,izin günlerinde de kpss çalışmak

H&M e başvurdum akşam cevap bekliyorum. Çalışma şartları ve maaşı en iyi olan yer sanırım şuan H&M. Ama kendimi garantiye almak istiyorum bir yandan. Banka kredisi, toplu para vs istemiyorum zaten. Halen öğrencilik vasfım devam ettiği için kredi veren özel bir yer arıyorum. Hani burs gibi her ay verecek 1-2 sene sonra da geri almaya başlayacak.

• Kreditörler

1. Baba
    2. Devlet
    3. Özeller
    4. Yakın akrabalar

Bunların hiç birinde yoksa

yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Kreditörler

1. Baba
    2. Devlet
    3. Özeller
    4. Yakın akrabalar

Bunların hiç birinde yoksa

yoktur

1. babamı daha da zor durumlara düşürmek istemiyorum
    2. 5. yılım olacağı için devlet kredi&burs vermiyor bildiğim kadarıyla
    3. özel arıyorum şuanda, bulmaya çalışıyorum
    4. çok zor duruma düşmedikçe akrabalardan istemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.