Şimdi Ara

Acil toplama bilgisayar yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu acil olduğu direk açtım,konu kalabalıklığı olmasın diye başka başlığa soracaktım ama cevaplanma süresi 2 günden fazla sürme ihtimline karşılık buraya açtım.

RAIDMAX HELIOS 819WB Siyah Psu'suz Kasa
    Acer gr235hbmii
    CORSAIR XMS3 CMX8GX3M2A2000C9 8GB (2x4GB) DDR3 2000Mhz CL9 Dual Kit
    ASUS DRW-24B3ST 24x Sata DVD-RW Siyah Kutulu
    AMD FX-8120 Black Edition X8 3.1GHz 16MB AM3+ 125W
    ASUS Crosshair V Formula 990FX DDR3 2133MHz Sata3 Usb3.0 16x AM3+
    SEAGATE ST1000DM003 1TB 64MB 7200Rpm Sata3 6Gb/s
    COOLER MASTER RS-850-AMBA-J3 850W 135mm 80 Plus Modüler Power Supply
    ekran kartı palit gtx670--sanırsam 450 wt istiyo(türkiye'den almayacağım o yüzden daha çıkmadı demeyin lütfen :) )

Bu sisteme 850 watt yeter mi ? Hesapladım yaklaşık olarak 725-775 watt çıkıyo ama genelde bu tür sistemlerde 1000 watt görüyorum.
    usb,fanlar,dvdler v.s.
    Bu monitörle 3d vision ile oyun oynayabilir miyim vision gözlük alarak ?
    nvidia support list te yok ama onun reklam için olduğunu düşünmeye başladım çünkü koskoca dünyada sadece 10-20 adet monitör mü var 3d vision u destekleyen yani ?
    ayrıca ekran kartı da dahil olmak üzere bu özellik fazla olmuş diyeceğiniz bir parça varsa öneriniz ile birlikte sunarsınız çok minnettar olurum.
    Ekran kartını full hd veya daha fazla çözünürlükte maxful settings te takılmadan 2ms lik monitörün hakkını vererek oynamak istiyorum o yüzden bu modeli seçtim ancak bu istediklerim için başka öneriniz varsa yine minnettar olurum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmuco -- 11 Mayıs 2012; 2:12:16 >

• Dostum rahat çalışabilmesi için 1000 watt kullan ama real olsun kaliteli bir markanın.. Ağırlığından anlarsın kaliteli ile baya ağır olur ve geç kapanır (bobinler çok olduğundan)
  • Teşekkürler hocam ,bi de ekstradan işlemci fanı almam gerecek sanırım amd de ısınma sorunu oluyormuş.
    HDMI bağlantı mı daha iyidir DVI mı çözünürlük ve kalite açısından ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.