Şimdi Ara

Thermaltake RGB 1200W - GARANTİLİ - KUTUSUNDA SORUNSUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Thermaltake RGB 1200W - GARANTİLİ - KUTUSUNDA SORUNSUZ

Ürünü Vatan bilgisayardan kasa toplarken diğer bileşenlerle birlikte 17.03.2020 tarihinde aldım. 10 yıl garantisi var. Hiç bir problemi yok. Bilgisayarımda birden kapanmalar olduğu için vatan bilgisayara götürdüm hiç test etmeden direk güç kaynağını garantiye yolladılar onun gelmesini beklememek için başka bir güç kaynağı aldım işlerim yarım kalmasın diye. Sorun devam edince problemin anakartta olduğunu anladık böylelikle güç kaynağını boşuna garantiye yollamış oldum. Neyse zaten garantiden geri döndü ve sorunsuz etiketi vardı üzerinde. Fotoğraflardan da görebilirsiniz. Yeni güç kaynağı hali hazırda takılı olduğu için sök tak vs bir şeyle uğraşmak istemediğimden bu yedek olarak dursun diye kenarda bekletiyordum fakat şimdi satmaya karar verdim. Sorunsuz kutulu garantili üründür içiniz rahat alabilirsiniz. Alıcısına hayırlı olsun.

Not: Bazı kabloları eksik. Örn PCE kablosu sadece 3 adet var.

Fiyat:2050

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Fiyat : 2050 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 17 Mart 2030 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.