Şimdi Ara

Acil Tavsiye Lütfen-KabloNet & Fiber (Tv Dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Teledünya kullanıyorum. Üst paket ve 25mbit internetli. Taahhüdüm doluyor. Kablonet sürekli arıyor yenileyelim diye ama Superonline fiber de sürekli geldi gitti kazanmak için. Gönlüm fiberden yana aslında. hız düşmesi ve dalgalanma olmadığından uploadun yüksek olması nedeniyle. ama fiber faturamı 20-30 artırıyor. Fikir verirseniz bugün sonlandırmak istiyorum.
    Ağırlıklı netflix izlerim, youtube izleriz ve akşamları 1-2 saat online oyun oynarım.

KabloTV için şartlar:

50mbit akıllı kotalı (akşam 19:00-00:00 arası hız 20mbit), upload 5mbit
    teledünya üst paket, tüm belgeseller açık ve sinema paketi)
    76 TL+3TL modül yuvarlak 80TL

100mbit akıllık kotalı (akşam 19:00-00:00 arası hız 25mbit) upload 5bit
    teledünya üst paket, tüm belgeseller açık ve sinema paketi)
    81TL+3TL modül yuvarlak 85TL

Superonline Fiber:

35mbit kotasız, sinema paketi ve tüm belgeseller, upload 20mbit, seç izle ve kayıt imkanı.
    99 TL

50mbit kotasız, sinema ve belgeseller, upload 20mbit, seç izle ve kayıt imkanı.
    110 TL

Teşekkürler.

• Herhangi birsorunun yoksa pingler dusuk takilma olmuyorsa ne icin gecesin ki ? Her 3 ayda 1 bir fatura parasi odeyeceksin bunuda bulundur aklinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Herhangi birsorunun yoksa pingler dusuk takilma olmuyorsa ne icin gecesin ki ? Her 3 ayda 1 bir fatura parasi odeyeceksin bunuda bulundur aklinda
    Allah var sorunum yok ama yeni tarife ile hızımı tam kullandığım akşam 19:00-00:00 saatlerinde 20mbite düşürüyor. yani ben 80 liraya 20mbit kullanmış olacağım onların hesabına göre. sadece haftasonları tam hız verecekler onda da haftasonu koşturması nedeniyle oturamayacağım bilgisayar başına.
  • Ben 1 yıldır kablonet kullanıyorum upload drop sorunu yaşıyorum stabil veremiyorlar bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PonDioS

Ben 1 yıldır kablonet kullanıyorum upload drop sorunu yaşıyorum stabil veremiyorlar bilginize.
    evet böyle bir durum var. online oyunda pingim 80 altına düşmedi. dl da 2 civarı alıyorum. adamlar bir de benim en çok kullanacğaım saatlerde 100mbit bile olsan 25'e indiriyor.

böyle olunca 35'lik fiber göz kırpıyor bana.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.