Şimdi Ara

Acıl Soruma Cvp Bugun alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler crossfıre yapıcam ancak suankı kasamın psu su onu kaldırmayacagı ap acık crossfıre yapacagım kartlar atı radeon x1650pro 2 sını takıcam bılgısayarımda 1 tane scsı 200gb lık hdd ve pentıum d 820 ıslemcım var 1 cdr 1 tanede dvdr war sımdı kac wattlık bır psu benı paklar :) yada tavsıye ettıgınız bır kasa varmı ???? ACıl cvp yazarsanız hemen bugun alıcam :) max paramıda yazayım 100 ytl gıbı bır butcem var :)

• crossfire yapacaksan bu özelliği destekleyen yani 2x PCI-Express Konnektör olan bir kaliteli güç kaynağına ihtiyacın var (en az 500 watt) bu şekil psuların fiyatı en az 130 dolar. mesela bu psu veya benzeri senin işini görür: HighPower 560W PFC. tıkla
  • Crossfire yapacağına bi tane düzgün ekran kartı alman daha faydalı olacaktır.100 liranın biraz üstüne de anca fsp 500w civarı bişey alınır zaten.
  • 500w lık bır crossfıre lı bır sıstemı kaldırır mı ??? son olarakda crossfıre bana ne kadarlık bır oyunlarda artıs saglar :) yanı sonucda 2 sıde 8x de calısacaklar ve mutlaka bır artıs olacagını ınanıyorum
  • ayrıca benım ekran kartlarımın ustunde guc besleme yerı yok brıdge ıle crossfıre yapılmıyor bu ekran kartları dısarıdan y cable ıle oluyor gıbı geldı bana cunku kutusundan cıkan kablo oyle saglam bır psu ıle olacak gıbı gelıyor onun ıcın 139 dolarlık bır psu yerıne fıyatı uygun ama aynı guc cıkısı olan kalıtelı bır psu olur gıbıme gelıyor sızce???
  • FSP BlueStromII 500W 24 Pin Güç Kaynağı -12cm bu ısımı gorurmu bırde beyler guzel bır kasa bılıyormusunuz ama ıcınde guc kaynagı olmayan soyle ıcınde sogutması ıyı olan genıs bır kasa ılerıde buyuk bır ekran kartı alırsam rahatca takabılecegım tavsıyelerınızı beklıyorum bu arada galıba ben bu alım olayını 2 3 gun erteleyecem... aklım ıyıce karıstı sonucda suankı mevcut kasam 2 ekran kartı artı ıslemcının ısısını adam gıbı sogutacak sekılde bır hava akımı yok gıbı onun ıcın yenı bır kasa da almam gibi geldi

Kasa olarakda tavsıyelerınızı beklıyorum :)
  • 2tane dandik karttan CF yapıcağına adam gibi bi tane kart al derim...

x1650 için FSP BlueStromII 500W işini görür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.