Şimdi Ara

ACIL SATILIK UYGUN FIYAT - i5 10400F + 16 GB RAM + GTX 970 + 480 GB SSD SIFIR AYARINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 10 saat 33 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YerliMakina (3 mesaj) JONSNOWM (2 mesaj) yega (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kasayı son 5 ay içerisinde parça parça oyun oynamak amaçlı topladım ancak pek zamanım olmadı. Ekran kartı hariç her şeyi sıfır kendim aldım hepsi faturalı. Ekran kartını ise yakın bir arkadaşımdan aldım 2 sene o kullandı ona da kefilim. İstanbul Gültepe'de oturuyorum gelip test edip alabilirsiniz. Parça parça satış maalesef yok. Fiyatı uygun tuttum hastalık sebebi ile acil nakite ihtiyacım var.

INTEL 10. NESİL CORE i5 10400F İŞLEMCİ - 18 KASIM FATURALI
    MSİ H410M-A PRO 10. NESİL 1200 PİN DDR4 ANAKART - 18 KASIM FATURALI
    TURBOX 2 X 8 GB 2666 MHZ DDR 4 KIRMIZI SOĞUTUCULU RAM TOPLAM 16 GB - 18 KASIM FATURALI
    EVGA GTX 970 SSC EDITION EKRAN KARTI - GARANTİ BİTTİ
    TURBOX 240 GB 500/350 MB SSD - 15 AĞUSTOS FATURALI
    INTEL 240 GB 1500/700 MB M2 SSD - FATURA YOK
    XIGMATEK DARK KNIGHT 2 KULE TİPİ İŞLEMCİ SOĞUTUCU - SIFIR
    ZALMAN 700W +80 PLUS POWER SUPPLY - 10 HAZİRAN FATURALI
    AVANTRON AHRI MID TOWER KASA - 10 EKİM FATURALI

FIYAT : 4200 TL

ACIL SATILIK UYGUN FIYAT - i5 10400F + 16 GB RAM + GTX 970 + 480 GB SSD SIFIR AYARINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YerliMakina -- 4 Ocak 2021; 13:7:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• 3400 teklifim , öğrenciyim ciddi alıcıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JONSNOWM

3400 teklifim , öğrenciyim ciddi alıcıyım
    3500 TL yi Mecidiyeköy bilgisayarcısı veriyor.

• işlemci haric pek kaliteli değil ve eski. alırsam 1 yıl sonra ekran kartını degıstırmem lazım.anakart + işlemciyi satacaksan oyle de alabılırım. yoksa bu fıyata daha iyileri var hocam uzgunum forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JONSNOWM

işlemci haric pek kaliteli değil ve eski. alırsam 1 yıl sonra ekran kartını degıstırmem lazım.anakart + işlemciyi satacaksan oyle de alabılırım. yoksa bu fıyata daha iyileri var hocam uzgunum forumda.
    Ne güzel dedin bak, bu fiyata daha iyisi varmış. E git onlara bak o zaman ne arıyorsun burda ? Ayrıca forumun özel mesaj diye bir özelliği var, haberdar edeyim belli ki bilmiyorsun.

• fiyat takip
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.