Şimdi Ara

[ACİL]Satılık Steam Hesabı-Pazarlık Edilebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [ACİL]Satılık Steam Hesabı-Pazarlık Edilebilir
    İçindeki oyunlar fotoğrafta görünmekte sadece CS:GO'da ban vardır onun dışında diğer oyunlarda herhangi bir ban yada bir serverde ban bulunmamakta.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır
    Fiyat : 70 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Hatay, İskenderun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• bu hesapta 80 lira edecek ne var anlamadım, cs go bansız olsa hadi neyse ne, dotadan sonra en çok oynanan steam oyunu banlı ve şu tarihe geçmiş dandik oyunlardan 80 lira mı istiyorsun? ki bakıyorum cod ve arma (arma3 bile değil) hariç pahalı diceğin oyunları ücretsiz eklemiştirsin hesaba, sen daha çok indirirsin o fiyatı demedi deme :D
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Aslında oyun piyasası fiyatlarını bilmiyorum fiyat önerisine açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1231243

Aslında oyun piyasası fiyatlarını bilmiyorum fiyat önerisine açığım.

bana sorarsan 50 liradan fazla etmez, bu hesabı satacağına eşe dosta hediye et daha iyi, cs go banlı olması + cs go haricinde elle tutulur oynanacak oyun olmayışından kaynaklı benim düşüncem.

hani en azından arma 3 falan olsa iyi olurmuştu hacı, tabi ürün senin istediğin fiyattan satmaya çalışmak hakkın. ben sadece düşüncemi belirttim iyi akşamlar.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Arma 3 var görünmemiş fotoda csgolu başka hesap ile family yaptım diye demek ki hic dikkat etmedim ona fotoyu güncellerim hatırlamanız iyi oldu saolun.

• quote:

Arma 3 var görünmemiş fotoda csgolu başka hesap ile family yaptım diye demek ki hic dikkat etmedim ona fotoyu güncellerim hatırlamanız iyi oldu saolun.

Hocam Arma 3 var allah aşkına 50 tl nedir. 100 bile az ama neyse... 3 tane arma'li hesabım olmasa alirdim bunu direk yani cs oynamiyorsam şayet

• egomanyag kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi oyun fiyatlarını gerçekten bilmiyorum o yüzden bu fiyata koydum.
  • quote:

Dediğim gibi oyun fiyatlarını gerçekten bilmiyorum o yüzden bu fiyata koydum.

Hocam aldığın fiyatin %70 koy bitti gitti

• egomanyag kullanıcısına yanıt
    En iyisi oyun fiyatlarına bakıp ilanı tekrar açmak yorum için saolun.
  • Hocam ben istanbuldayım güvenlı alım nasıl yapacağım ?
  • Özelden mesaj ile bilgi sundum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.