Şimdi Ara

ACİL SATILIK PAZARLIK OLUR MSI MİNİ İTX SİSTEM + 34 inç 200 hz Ultrawide Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Diyarbakır İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ACİL SATILIK PAZARLIK OLUR MSI MİNİ İTX SİSTEM + 34 inç 200 hz Ultrawide Monitör
    ACİL SATILIK PAZARLIK OLUR MSI MİNİ İTX SİSTEM + 34 inç 200 hz Ultrawide Monitör

Msi mini itx pc(Hazır sistem toplama değil)

Özellikleri

İ5 10400f 

Gtx 1660 süper 6gb (msi ventus) 

512gb nvme ssd 

1tb hdd 

8gb ram

Dahili wifi (antensiz) alt komşudan full çekiyor oyunlarda performansı fazlasıyla iyi modemin benim evde olmadığını hiç hissetmedim :) (wifi 6 destekli online oyunlarda daha düşük ping almanızı sağlar) 

Anakart modeli nedir bilmiyorum yazmıyor..

Ürün tertemiz jelatinleri üzerinde pek kulanmadım. Normal kasalar gibi değil küçük yer kaplamaz. Alalı 4 5 ay civarı oldu. Tr cihazı hepsiburada dan alındı garantisi var. Kutu mevcut. Toplama bilgisayar değil full msi ürünüdür bu yüzden her parça değil sadece kasanın kutusu var.

Msi Mini itx Sistem Fiyat 9999--9750₺

Monitör de satılık modelli acer xz350cubmijphz 35 inç 2560x1080 çözünürlükte VA paneldir gayet kaliteli bir paneli var ayrıca 200hz dir. Ultrawide olup 200 hz olan pek monitör yok. 200hz olduğundan özellikle fps türü oyun seviyorsanız gayet iyi performans verir tabi diğer oyunlarda da fazlasıyla güzel :) . Bir sıkıntısı yoktur freesync / gsync desteği vardır. 2 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam temmuz da hepsiburada dan almıştım yani bir kaç ay daha garantisi var. Kutu mevcut. Piyasa da şu an 6900 lira akakçede. 

200 hz Ultrawide Monitör Fiyat 4750--4500₺

Özellikle ikisini birden almayı düşünen arkadaş olursa sağlam bir indirim yaparım.

İletişim: 0507 912 11 02 (aramadan önce whatsapptan yazarsanız sevinirim gece çalıştığımdan uyuyor olabilirim.) veya Pm.

Not: Profilim Ankara görünüyor ancak işim gereği bir süre Diyarbakırda bulunmam gerekiyor değiştirmedim profili ürün Diyarbakırda. Diyarbakır ve çevresi elden teslim edebilirim. Diğer seçenek önce havale sonra kargo.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 9999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Diyarbakır Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.