Şimdi Ara

[SATILIK & TAKASLIK] DESTINY 2 OYUN KODU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Key/Gift #Diğer
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde bir adet Destiny2(PC) standart sürüm oyun kodu bulunmaktadır. Benim pek oynayacağım bir oyuna benzemediğinden takas etmek istiyorum. AC Origins ya da Shadow of war tarzı oyunlarınız var ise takasa açığım. GMG üzerinden oyunu satın almak istediğiniz de şuan ki fiyatı 209 lira olarak görünüyor.
    Satın almak isteyen arkadaşlar için de fiyat 125 liradır. Takas tekliflerinde, bahsettiğim oyunlardan herhangi biri ile ile kafa kafaya takas düşünüyorum. (AC origins kış indiriminde forumdaki arkadaslarin bakiyelerini nakite çevirmek suretiyle feragat ettikleri yüzde 25 sayesinde 110 civarina alınıyordu) Bununla birlikte steamde 125 lira değerinde pazar eşyası karşılığında takas edebilirim.(eşyaları sattığımda bende 125 lira kalacak şekilde)

ekleme: Arkadaşlar an itibari ile kodu aktif etmiş bulunmaktayım(bugün kodun son günü idi). Mail adresi,isim,telefon numarası vs herşeyi değiştirebiliyorsunuz. Ama halihazırda blizzard hesabınız var ise, artık bu ilan sizin ilgilizi çekmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 24 Mart 2018; 12:48:34 >

• Arkadaşlar steam hesabınızda bakiyeniz var ise, bahsettiğim iki oyunu hediye olarak almaya da razıyım takas şeklinde. Bu oyun(destiny2) benim ilgi alanıma girmiyor, o yüden kendime aktifleştirip zşyan etmek istemiyorum

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 13 Ocak 2018; 18:56:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 26 Ocak 2018; 16:0:4 >
  • Shadow of Mordor diye bahsettiğin Middle-earth: Shadow of Mordor ise elimde Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 19 Ocak 2018; 5:21:38 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    hayır, o bende de var. İsmini yanlış yazmışım, bahsettiğim oyun, bu oyunun devamı olan shadow of war.http://store.steampowered.com/agecheck/app/356190/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 19 Ocak 2018; 5:57:28 >
  • İlan günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 26 Ocak 2018; 16:1:5 >
  • İlan günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 26 Ocak 2018; 16:1:28 >
  • 110 TL olur dediğiniz kişi benim de keşke tekrar sorsaydınız hocam. Ben mesajınızı yanıtladım sanıyorum oysa kayıtlı olarak konuşma içerisinde kalmış. Özelden tekrar yazıyorum.
  • Hocam elinizdeki oyun bu ay boyunca yanında birçok oyunla beraber 12USD yani 52TL. Fiyatta çoooook ciddi indirim yapmanız gerek kanımca.

https://www.humblebundle.com/monthly
  • jrazrael kullanıcısına yanıt
    Bu paketten sonra Destiny 2'nin fiyatı fena çakıldı. Gelecek olan 6-7 Steam oyunu ile beraber Destiny 2 52 TL. Oyunların tanesi 7,5 TL gibi bir şey yapıyor.
  • Steamtrades sitesinden 6 CSGO kasa anahtarına satabilirsin. En uygunu bu olur herhalde.
  • İlk mesajda adam kodu aktifleştirdim diyor. şu konu silinsin artık.
  • Nizam-ül Mülk kullanıcısına yanıt
    Konu niye siliniyor? Hesap satılık duruyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevikAtmaca61

Konu niye siliniyor? Hesap satılık duruyor işte.
    Pardon hocam ben hesabı sattığına dikkat etmemiş. keyi aktifleştirince iş bitti sanmıştım =) kusura bakma.
  • arkadaşlar,attığınız mesajlar bildirim olarak hiç gelmedi bana. Ne muhabbetler dönmüş şimdi görüyorum. Fiyat o kadar çakıldı,ise ilanı pasife çekeriz. İlginiz için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.