Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

acil progdvb yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13959 Mesaj
    ya dün progdvb yi yeniden kurdum o andan itibaren bilgisayar açılır açılmaz progdvb de açılıyor
    eski sürüme geçtim düzelmedi bi önerisi olan varmı???

|
    |
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.
    • Yazlık 225/40/18 Potenza S001 Kışlık 205/55/16 WinterContact TS850

• Iphone 8 plus
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    başlat tıkla sonra çalıştır a gel.oraya msconfig yaz ve entere bas.çıkan menuden en ust sağda başlangıç diye birbolum var.ona gel ve progdvb yazan yerdeki onay işaretini kaldır.artık bilgisayar başladığında progdvb calışmayacaktır.burada istemediğin programları başlangıçta kaldırabilirsiniz.not:bu uygulama programları sılmez sadece bilgisayarın ilk acılış zamanında calışıp calışmayacağına karar verebilirsiniz.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: selmanla1

başlat tıkla sonra çalıştır a gel.oraya msconfig yaz ve entere bas.çıkan menuden en ust sağda başlangıç diye birbolum var.ona gel ve progdvb yazan yerdeki onay işaretini kaldır.artık bilgisayar başladığında progdvb calışmayacaktır.burada istemediğin programları başlangıçta kaldırabilirsiniz.not:bu uygulama programları sılmez sadece bilgisayarın ilk acılış zamanında calışıp calışmayacağına karar verebilirsiniz.

teşekkür ederim ben daha ilginç bi yol bulmuştum
    registryde ne kadar progdvb varsa yok ettim düzeldi:)
    |
    |
    • 2013 VW Golf 1.4 TSI ACT DSG Highline BEYAZ Sunroof, U Led, Led Stoplar, 18" Durban, Adaptif Şasi, ErgoAktive Koltuk, Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Görüş Kamerası, Discover Media, Renkli Yol Bilgisayarı.
    • Yazlık 225/40/18 Potenza S001 Kışlık 205/55/16 WinterContact TS850

• Iphone 8 plus
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,178
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.