Şimdi Ara

ACİL NEO V !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanda şuan 799 teknosada 749 lira alayım mı bekleyeyim mi ne dersini beyaz renk

• XPERIA Pro diyorum. Çünkü Neo V için kasası kalitesiz, yapmacık ve ekran rengi çok soluk diye eleştiriler okudum. Hem de 1-2 tane değil.
  • up up
  • ben BU yıl başı 725 tl almıştım neo V 5 aydır düşmedimi fiyat ya:) BEnde beyaz renklisi var hoş duruyo kardeş ama istersen bide galaxy W bi bak işlemcisi daha hızlı
    kasası xperianın daha gösterişli
  • samsung almamda bu telefonu öneriyomusun kamerası, foto çekimi falan arc'da alabilirim çok kararsızım kronik sorunu vs var mıdır?
    Birde Teknosada Vatanda kaç haftada bir indirime girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: kckmlqmqwe

samsung almamda bu telefonu öneriyomusun kamerası, foto çekimi falan arc'da alabilirim çok kararsızım kronik sorunu vs var mıdır?
    Birde Teknosada Vatanda kaç haftada bir indirime girer

Neo v'yi bilmiyorum da Arc'da kronik sorun var. kasa üstte sensörlerin bulunduğu kısımdan çatlama yapıyor.. Biraz ararsan bulabilirsin sanırım
  • Neo V alacağınıza gidin harbi neo alın biraz daha paraya kıyın, öyle V 'lerle m 'lerle uğraşmayın neo V 'nin kamerasında Exmor yok bilgin olsun. Ekranlarında solukluk gibi bir problemde varmış, onun yerine yukarda arkadaşında dediğini gibi Xperia Pro almak daha mantıklı olur
  • elektronik işte güven olmuyor.Here ikisinide kullanan biri olsa anlatırdır detaylıca..Neonunda sıfırı fiyasada yok nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

XPERIA Pro diyorum. Çünkü Neo V için kasası kalitesiz, yapmacık ve ekran rengi çok soluk diye eleştiriler okudum. Hem de 1-2 tane değil.

Doğru ama yapmacık değil beyaz rengi çok estetik..
  • bende neo v var yurt dışındadan gelme kayıtını yaptırmadım duruyor iphone kullanıyorum şuan ama neo v harika bir cihaz telefonun ekranı solukluk fln var denmiş ama ben öle bişye görmedim telefon bence harika dokunmatiğide iphonelerden aşa kalır yanı yok retina ekran ztn satmayı düşünüorum aslında bu kayıtsız haliyke ne kadar eder bilmem ama almaya değer bitelefon eline alınca anlarsın gayet kaliteli ve stabil bir cihaz tavsiye ederim
  • Xperia neo V kullanıcısıyım ben. Ben yaklaşık 5 ay önce 725'e almıştım. Fiyat yine de yüksek. Bence Ray'e bakın, benim alacağım zaman 800'dü. Ondan alamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

Xperia neo V kullanıcısıyım ben. Ben yaklaşık 5 ay önce 725'e almıştım. Fiyat yine de yüksek. Bence Ray'e bakın, benim alacağım zaman 800'dü. Ondan alamamıştım.

rayada baya kafa yordum ama gösterişli birşey olsun almışken diyorum o kadar para vercez bide ekran küçük :(
  • neo v ray a göre daha şık vala temiz ikinci el alırsan daha uygun fiyat olablir ben satmayı düşünüorm neo v y forumda konu açarım sanırım bugn pasaport kaydı 100 tl civarında yapılıyor sanırım ona göre fiyat veririm
  • Az önce fırsat bölümünde neo'nun (neo v değil) mediamarkt'ta 800 lira olduğunu söylemiş bir arkadaş. Ekran küçüklüğü sorun değilse Ray 700 liraydı teknosada onu alın, eğer ekran büyük olsun diyorsanız da mediamarkttan neoya bakın. Gittigidiyorsaki arc s garantisiz, uzak durun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Az önce fırsat bölümünde neo'nun (neo v değil) mediamarkt'ta 800 lira olduğunu söylemiş bir arkadaş. Ekran küçüklüğü sorun değilse Ray 700 liraydı teknosada onu alın, eğer ekran büyük olsun diyorsanız da mediamarkttan neoya bakın. Gittigidiyorsaki arc s garantisiz, uzak durun derim.

garantili yazıyor ama.mediamarkta üye olamadım bi türlü
  • Biraz düşündümde arc s alcam galiba beyazından.çatlama olayı normal arc'larda oluyormuş..biraz beklesem 1.000 tlye düşer mi ?
  • quote:

Biraz düşündümde arc s alcam galiba beyazından.çatlama olayı normal arc'larda oluyormuş..biraz beklesem 1.000 tlye düşer mi ?

Çok nadir olmakla birlikte Arc S'lerde de çatlama olayı var, özellikle de beyaz renkli Arc S'lerde. Size o yüzden garantisiz cihaz almayın dedim. Avrupa ülkelerinden alınanların 1 yıl uluslar arası garantisi oluyor ama 1 yılllık uluslar arası garantili cihaz yerine 2 yıl Türkiye garantili 2. el cihazı tercih ederim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

Biraz düşündümde arc s alcam galiba beyazından.çatlama olayı normal arc'larda oluyormuş..biraz beklesem 1.000 tlye düşer mi ?

Çok nadir olmakla birlikte Arc S'lerde de çatlama olayı var, özellikle de beyaz renkli Arc S'lerde. Size o yüzden garantisiz cihaz almayın dedim. Avrupa ülkelerinden alınanların 1 yıl uluslar arası garantisi oluyor ama 1 yılllık uluslar arası garantili cihaz yerine 2 yıl Türkiye garantili 2. el cihazı tercih ederim ben

1000 tlye kadar düşme ihtimali var mı şimdiki fiyatı 1300 falan
  • 10 gun once neo v aldım yorumlara bakıcak olsaydım bende vazgecmıstım :) sonra gıdıp bı magzada ınceledım cok hosuma gıttı beyazını aldım 749tl ye,ekranı soluk degıl sadece gereksız parlak degıl karanlıkta yada gunduz ekran cok dengelı duruyor ve gozu asla yormuyor led ekranın daha parlak olmasını bekleyenler vardır mutlaka ama bence karanlıkta bıle gozu yormaması daha onemlı ,2gb sd karla gelıyor 16gb taktım mıs gıbı oldu,ıcs guncellemesıde cıkıyor alete ha bıre, alınca 4.3e yukselttım bu hafta 4.4 gelıyor daha ne olsun,yanı malzeme kalıtesı dusuk dıyorlar ama cızılmeyen kasası deforme olmayan bı telefon varmı yok, ıllakı cızılır yıpranır kılıf takarsın olur bıter,kasasının yan tarafı gıcırdıyor dıyorlardı valla bu tas gıbı belkı yenı partı falandır cunkı kutusunda ıch ye yukseltılmeye uygundur etıketı falan vardı,kamerası cok ıyı degıl ama gayet yeterlı zaten fotograf cekıceksen gıdersın adam gıbı bı slr makına alırsın bızım ulkemızde bu konuda ınsanlar o kadar cahılkı cep telefonu kamerasından slr hatta analog makına performansı beklıyorlar,ses kalıtesı kullandıgım en ıyısı dıyebılırım gercekten cok net ve temız ses verıyor,wi-fi ve hotspot ozellgı de gayet basarılı ben tavsıye ederım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flow -- 30 Mayıs 2012; 11:25:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.