Şimdi Ara

Acil-Motivasyon Mektubu Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yurtdışında yüksek lisans için burs başvurusu yapıyorum ve motivasyon mektubu yazmam gerekiyor. Yazmaya çalışıyorum ama bir türlü yazamadım . Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varsa gerçekten çok memnun olurum bu geceyarısı (5 Mart ) göndermem için son tarih ve gerçekten kafam allak bullak oldu.
    Eğer yeri burası değilse ilgili yere taşırsanız sevinirim. Lütfen silmeyin.

• eğer konunun yeri burası değilse değiştirebilirseniz iyi olur.
  • Hocam web de bircok ornekleri mevcut ama son dakkalarda yapilabilecek bisey degil keske onceden hazirlansaydin
  • ALPOTEK kullanıcısına yanıt
    Klasik Türk mantığı işte

Ama netten buldum kopya çeke çeke yazdım. Umarım işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: hanjuan

Klasik Türk mantığı işte

Ama netten buldum kopya çeke çeke yazdım. Umarım işe yarar

Kardes ben ornekleri mevcut dedim onlara baka baka yaz demedim
    lisans egitimi almissin ama bir motivasyon mektubunun ne demek oldugunu anlayamamissin son dakikada alel acele yazmaya calisiyorsun motivasyon mektubu senin komple egitim ve sosyal hayitini belirli karakter sayisiyla aciklamandir. sana burada yarimci olmaya calisiyoruz sumarikligin luzumu yok. Klasik turk mantiginda sikinti yok sikintiyi kendinde ara.

• ALPOTEK kullanıcısına yanıt
    sakin ol şampiyon
    şımarıklıkla ne alakası var ? Zaten daha önce defalarca yazdım motivasyon mektubu ama daha etkili olsun diye yardım istedim. ben eksikliğimi bilip yardım istemişim senin burda ettiğin lafa bak. zaten üniversitede de bize motivasyon mektubu yazma dersi veriyorlardı da ben kaçırmışım(!). ben elimden geldiği kadar yazmıştım netten bakarak eğer zamanında cevap gelmiş olsaydı mesaj gönderen arkadaşa kontrol edip bi eksiği sıkıntısı var mı diye gösterecektim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.