Şimdi Ara

Acil lütfen yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MSI GE620DX-822XTR modeli şimdi elime geçti. Free dos olarak geldi. Arkadaşdan windows7 64 bit kurulum cd sini aldım ne yaptıysam otomatik başlamadı. Her yolu denedim. Ayrıca biosda dvd yi seçtiğimde sürekli aynı şu "CDBOOT: Couldn't find BOOTMGR" hatayı veriyor :( Lütfen yardım

• cd de hata var farklı bir cd deneyin.
  • eee cd değiştirmek sorunu çözdümü hocam çözüme ulaştıysanız nasıl ulaştığınızı lütfen kullanıcılarla paylaşınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xandel

eee cd değiştirmek sorunu çözdümü hocam çözüme ulaştıysanız nasıl ulaştığınızı lütfen kullanıcılarla paylaşınız...

evet kusura bakmayın sorunum cd den kaynaklıymış. o heyecanla paylaşmayı unutmuşum :) 2 seneye yaklaşırken ürünümden yine de gayet memnunum :)
  • Sağlık Olsun

Bende şimdi şöyle çözdüm

Windows açıkken
    Bilgisayarım>CD-DVD ROM>setup.exe
    çalıştırıyoruz yüklemeyi başlatıyoruz ilk yüklemeler bittikten sonra pc yeniden başlatılıyor
    o sıra size "CD-DVDROMDAN BAŞLATMAK İÇİN BİR TUŞA BASIN....." diyor bildiğimiz boot anı yani o zaman tuşa basıp yüklemeye başladığınızda herhangi bir problem olmadan Win7 yükleme ekranı geliyor...
  • Kardesim bende Aynı sorunu aldım ne yapmam lazım acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KissMyRookie K kullanıcısına yanıt
    Bir üstte arkadaşımız gayet net bir şekilde anlatmış arkadaşın söylediğini yapın sorununuz çözülecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.