Şimdi Ara

Acil LÜTFEN DİKKAT XBOX DAN ANLAYANLAR BAKSIN ACİLL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razura

Harddiski çıkarıp öyle çalıştırmayı dener misin?

Bir dk deneyip hemen sonuçları yazacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yu daha da kötüye gidiyor. Sarj seyini fise takıyorum turuncu ışık var sonra tam açmaya basınca kapanıyo. Açmaya basmassanızda 30sn de gidiyo. Çok kötü durumda tamircisi ne gondersem ne kadar tutar bir bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: HighTr

Yu daha da kötüye gidiyor. Sarj seyini fise takıyorum turuncu ışık var sonra tam açmaya basınca kapanıyo. Açmaya basmassanızda 30sn de gidiyo. Çok kötü durumda tamircisi ne gondersem ne kadar tutar bir bilginiz var mı

Garantisiz mi aldın sen hocam bu cihazı? Geçen bende kırmızı ışık gördüm ama ekran bağlantısını iyi yapamadım diye oldu. Kablo gevşek kalmıştı.

• Gecen hafta bende xboxı arkadaşa götürmüştüm taktığımda 3k verdi ama bağlantı hatasıdır dedim prizlerle oynadık düzeldi o gece oynadık 2 3 saat. 2 3 gün arkadaşta kaldı makina o sürede günde 2 3 saat oynadı ve bana getirdi. o gece oynadım yine ama ertesi gün açtıgımda yine 3k verdi. Kablolarla ne kadar oynasam da bir daha açamadım makinayı. hata kodu 0020. Eski kasalardan 5 senelik makina. Problem nedir acaba. Oyun oynarken vermedi bu hatayı kronik 3k gibi gelmiyor ama düzelmiyorda bilgisi olan varmı acaba?
  • No screenshot, no güven
  • Arkadaslar çok kötü durumda su anda xbox hiç açılmıyor istanbul da en guvenilir tamirci nerede acaba

• Nedense kimse yardım etmiyor bu konuda. Benimde servise götürmem lazım cihazı mekan önerisi istedim ama ilgilenen yok. Konunun yanlış yerde olduğunu da düşünmüyorum. Eskiden çok daha aktif bir ortam vardı burada.
  • Allah taksiratını affetsin....
  • Adaptörün arızalanmış olabilir. Bazen voltaj düştüğünde makina kırmızı ışık yakabiliyor. Tamire vermeden önce adaptör bulup dene.

• quote:

Arkadaslar çok kötü durumda su anda xbox hiç açılmıyor istanbul da en guvenilir tamirci nerede acaba

Korkma kardeş adaptörü mefta olmuş, voltaj dalgalannasındandır. Normalde turuncu yanmaz, stand-by'ken sarı açıkken yeşildir. Al bir adaptör keyfine bak.

• Adaptör fiyatları ne kadardır ve bir resim ekliyebilirseniz çok sevinirim

• Google yazıp aramak bu kadarmı zormu !

• quote:

Adaptör fiyatları ne kadardır ve bir resim ekliyebilirseniz çok sevinirim

Arkadaşım sen konsolu neden satın aldığın yere götürüp göstermiyorsun? Belki arıza başka bir sebepten kaynaklanıyordur, boşuna niye tahmini parça satın alasın ki? Götürecek yer bilmiyorsan Kadıköy'deki Kahraman Elektronik'e götür. Yerine buradan bak;

-Maps.google.com'a gir.
    -Arama çubuğuna "40.991988,29.025361" tırnak işaretleri olmadan direk bunu kopyala. İşaretin gösterdiği yer Kahraman Elektronik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Adaptör fiyatları ne kadardır ve bir resim ekliyebilirseniz çok sevinirim

Arkadaşım sen konsolu neden satın aldığın yere götürüp göstermiyorsun? Belki arıza başka bir sebepten kaynaklanıyordur, boşuna niye tahmini parça satın alasın ki? Götürecek yer bilmiyorsan Kadıköy'deki Kahraman Elektronik'e götür. Yerine buradan bak;

-Maps.google.com'a gir.
    -Arama çubuğuna "40.991988,29.025361" tırnak işaretleri olmadan direk bunu kopyala. İşaretin gösterdiği yer Kahraman Elektronik.

Yurtdışı na çıkma imkanım yok şu anda birde yılda bir kere yapılan bir festivalde almıştım. O zamana kadar beklemem lazım.

• 1 hafta daha dayanamadı yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woodcord

1 hafta daha dayanamadı yazık

Napalım tamircisi ne goturcez artık. 120tlymış galiba. + olarak bide soğutucu takıyolarmış

• quote:

quote:

Napalım tamircisi ne goturcez artık. 120tlymış galiba. + olarak bide soğutucu takıyolarmış

3k mı çıktı
  • quote:

quote:

quote:

3k mı çıktı

Emin deilim valla pek bilgim yok çünkü fakat ilk başta açtıktan 30-50sn sonra kırmızı ışık yanıyordu. Sonrada kapanıyordu. Şimdi hiç açılmıyor cihaz slim fakat bizdeki de şans işte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

3k mı çıktı

Emin deilim valla pek bilgim yok çünkü fakat ilk başta açtıktan 30-50sn sonra kırmızı ışık yanıyordu. Sonrada kapanıyordu. Şimdi hiç açılmıyor cihaz slim fakat bizdeki de şans işte.

Neyse hocam büyük geçmiş olsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3k mı çıktı

Neyse hocam büyük geçmiş olsun

Çok saol. İnşallah bundan sonra kimsenin başına gelmez çok kötü bir durum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.