Şimdi Ara

Acil lazım Hotfile-rapid'de şifresi rica ediyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler normalde download falan yapmam fakat, Şimdi acele 30 partlık birşey indirmem gerekiyor. Rapid ve hotfile şifresi olur. Şimdiden şifre veren teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlemdarRize -- 7 Eylül 2010; 9:36:10 >

• Beyler yardım
  • Öbür konudaki çekilişte kazanırsam veririm kardeş.
  • Cekiliste kazanirsam bende veririm sifre
  • kolay gelsin bende trainexam setini MSCE için 9000 dolarlık setini indirmiştim toplam 120 part üstüydü. Allah kolaylık versin ama sana bi kolaylık söyliyeyim;

msnindeki arkadaşlarından rica et bir kaç part onlarda indirsin sonra onlardan alırsın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Öbür konudaki çekilişte kazanırsam veririm kardeş.

satarsın 60 liraya başkasına
  • Ne satması kardeşim? İndiricem şifresini kendisi değiştiricek ve kendi mail adresinin üzerine kurulu nasıl şifre değiştireyim. Öyle niyeti olan insanların burda işi nedir? Olumlu yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim ve bugun içinde lazım ondan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarRize

Ne satması kardeşim? İndiricem şifresini kendisi değiştiricek ve kendi mail adresinin üzerine kurulu nasıl şifre değiştireyim. Öyle niyeti olan insanların burda işi nedir? Olumlu yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim ve bugun içinde lazım ondan :(

yok kazanırsa
  • Beyler rica ediyorummmm. Yokmu elinde olupda kullanmalık vercek olan.
  • çekilişe katıl
  • kardeşim 1 partı indir modemi kapa aç. bu kadar mı zor. partlar arasında 2 dk beklemiş oluyosun sadece. kolay gelsin.
  • Sabit İp olunca böyle bi kapat aç gibi özelliğin olmuyor kardeşim. Çekilişe katıldım fakat bugun indirmem gerekiyor ondan.
  • Yardım lütfen
  • Sabit hat niye aldın ki? Server falan mı yönetiyorsun???
  • @GandalfTheWhite

Şirketten evimdeki bilgisayara, Evimdeki bilgisayardan şirket bilgisayarına bağlanabilmek için.

Daha soru varsa alayım?
  • Pm attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.