Şimdi Ara

Acil Klavye sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazım t5 v4.1 Klavyede problem var. W tuşu basılı tuttuğumda (özellikle oyunlarda sinir ediyor) ve sonra çektiğimde bir süre daha basılı kalmaya devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim? Tuşu söküp tekrar takma şansım var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 19 Haziran 2016; 12:50:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hippokrates

Cihazım t5 v4.1 Klavyede problem var. W tuşu basılı tuttuğumda (özellikle oyunlarda sinir ediyor) ve sonra çektiğimde bir süre daha basılı kalmaya devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim? Tuşu söküp tekrar takma şansım var mı?

Aynı sorunu yaşadım. Kalvyenin yenisi takıldı. Servise gönderin. Kendi kendinize çözebileceğiniz bir durum değil.
    Benim işlemci ısısı 85 dereceye ulaştığında oluyordu. Intel XTU ile stress testine sokup, HWmonitor ısı değerlerini kontrol edin. Sizde de ısınma sorunu kaynaklı bir durum varsa anakart ve haliyle CPU ve GPU yenilenmiş olacak.7

Telefonla ararsanız windows kurun diyecekler, Ben kurdum olmadı :) Harici ve windows sanal kalvyede sorun var mı diyecekler

Alttaki videomu gösterin. Zaten sorunu biliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

quote:

Orijinalden alıntı: Hippokrates

Cihazım t5 v4.1 Klavyede problem var. W tuşu basılı tuttuğumda (özellikle oyunlarda sinir ediyor) ve sonra çektiğimde bir süre daha basılı kalmaya devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim? Tuşu söküp tekrar takma şansım var mı?

Aynı sorunu yaşadım. Kalvyenin yenisi takıldı. Servise gönderin. Kendi kendinize çözebileceğiniz bir durum değil.
    Benim işlemci ısısı 85 dereceye ulaştığında oluyordu. Intel XTU ile stress testine sokup, HWmonitor ısı değerlerini kontrol edin. Sizde de ısınma sorunu kaynaklı bir durum varsa anakart ve haliyle CPU ve GPU yenilenmiş olacak.7

Telefonla ararsanız windows kurun diyecekler, Ben kurdum olmadı :) Harici ve windows sanal kalvyede sorun var mı diyecekler

Alttaki videomu gösterin. Zaten sorunu biliyorlar.

Hocam aynen ısınınca oluyor şimdi dikkat etmedim. İşlemci önceden %100 kullanımda bile 80'leri görmüyordu turbo fan kapalıyken bile. Şimdi %99'a düşürürdüğüm yani turbo boostu bir nevi kapattığım halde turbo fan açıkken 90'ları görüyor işlemci. Zaten işlemcinin hemen üstünde o w tuşu. Bür tek onda problem var. Ekran kartı ise 75'i geçmiyor. Alalı 1,5 sene oldu neredeyse. Fanları temizleyip macunlasam sorun düzelir mi acaba? Servisle uğraşmak istemiyorum. Sorun dınanımsal değildir değil mi? Yani anakart veya cpu problemi gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artic Cool mx4 alıp 72 saat ara ile 4 kere macun yeniledim olmuyor. Anakart 4 kere değişti. ısı değerlerim ancak normale döndü. Ellerindeki seride bir sorun var sanırım. Gönderin vakit kaybetmeden. Isınma sorunu bir kaç kişide daha oldu.
    Alttaki konuyu inceleyin.

http://forum.donanimhaber.com/m_116021683/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 20 Haziran 2016; 19:51:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Artic Cool mx4 alıp 72 saat ara ile 4 kere macun yeniledim olmuyor. Anakart 4 kere değişti. ısı değerlerim ancak normale döndü. Ellerindeki seride bir sorun var sanırım. Gönderin vakit kaybetmeden. Isınma sorunu bir kaç kişide daha oldu.
    Alttaki konuyu inceleyin.

http://forum.donanimhaber.com/m_116021683/tm.htm

Servise yollayıp daha beter dönenler varmış hocam. Ben cihazı aldığımdan beri hiç temizlemedim, macunlar kuruyup gitmiştir bile. Evde bu işlemi kendim yapabilir miyim? Kasa açma videoları var ama msi kasa kadar kolay durmuyor. 10-15 derecelik bir düşüş işimi görecektir. Anlamadığım bu serinin msi kasalarında cpu'yu geçtim gpu bile 90'ları görüyor videolarını izledim. Onlara neden bir bok olmuyor ki? Slim kasa diye mi başımıza geliyor bu durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 21 Haziran 2016; 0:35:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Isınma sorunu arızadan dolayı oluyor. En başta da dediğim gibi kendiniz düzeltemezsiniz. Zaten klavye her halükarda değişecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.