Şimdi Ara

acil kiracı bulmamız lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev fatihte kiracı kendine ev aldıgı icin çıktı
    Yaz günü bir günde kiracı bulunan eve kış günü kiracı bulmakta zorlanıyoruz ne yapalım. Kredili ev bir ay kira almayınca para döngümüz sıkıntıya girdi 1250 kira alıp direk krediye veriyorduk 1240.

Yabancıya hiç vermedik şimdi emlakçıya düzgün suriyeli aile varsa onlarda girebilir dedik ama ses yok 1 aydır boş ev.

acaba millet emlakçıya komisyon vermemek içinmi girmiyor. 1250 kira depozit emlak komisyonu taşınma derken 5-6 lira harcaması lazım kiracının.

emlakçıdan alıp sahibinden kiralık yapsak daha rahat bulunur gibime geliyor. Emlakçı gönül koyacak ama umrumda olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selamlar.Antalya'da emlak işi yapan birisi olarak söyleyebilirim ki sahibinden kiralk evler her zaman daha hızlı gidecektir.Kira+depozit alacacağınız için geçen ayki ödemeyi o şekilde telafi edebilirsiniz.Ticaretin gönül koyması olmaz öyle düşünün.Sahibndn.com dan ziyade facebook üzerinde emlak siteleri var onlarıda deneyin derim.1 elin nesi var 2 elin sesi misali.Reklamcıya güzel büyük bir sahibinden kiralık yazısı asarsınız (yoksa) ordan devam edebilsiniz.MArket,bakkal,dolmuş duraklarına sahibinden x özellikte x fiyata kiralık diye yazı asarsanızda süreç hızlanabilr.Bol şanslar
  • Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederim cadde ustu ev baya geçip gören var zaten. Yazın eski kiracı cıkmıstı biz daha eve bi girip bakamadan emlakçı öbür gün baska kiracı bulmustu bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kış aylarında daha zor gidiyor ama fatihte olduğu için çok sürmez tutulması.

benimde fatihte evim vardı 1 ay içerisinde(ev boşaldıktan 2 hafta sonra ) kiracı buldum.

Allah düzgün bir kiracı ile karşılaştırsın.

Bana ilan varsa linkini atabilirsen bir arkadaşım arıyordu bi sorabilirim.
  • Hocam Link Varsa Alabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Hocam Link Varsa Alabilirmiyim ?

cuma günü suriyeli 4 öğrenciye 2000 depozit + 1200 kiraya verdik :D eczacılık, mühendis vs. öğrencileriymiş. normalde türk vatandaşı istiyordukta serseriye benzemiyorlar düzgün kişilere benziyorlar ondan verdik.
  • Kismet Eger Hosuma Gitse Ben Kiralayacaktim Hayirlisi Olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnoX -- 5 Şubat 2017; 18:38:45 >
  • şansımıza edeyim suriyeliler ev sahiplerinden depozitlerini alamamış veremedik evi kiraya.
  • Hocam sen dolandırıcı mısın
  • WapTRyphoon kullanıcısına yanıt
    Son durm nedir?
  • Suriyeli işi çok sakat, belediye bir telefonla evi boşaltılıyor ayrıca altı aylığına mühûrlüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.