Şimdi Ara

(acil) kill bill i seyredenler bişi sorucam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar gulmeyin bişi sorucam<font color='navy'>kill bill</font id='navy'> i indirdim fakat tarantino bu sagı solu belli olmuyor olay su filmde sahneler hep titreme halinde acaba cekim tekniği falan mı yoksa benim indirdigim mi bozuk ama entresan ve ilgimi ceken su sadece karakterler titriyor mekan yada diger hersey sabit bozuk mu tarantino mu boyle cekmis ttesekkurler

• Hocam ffdshow kurduktan sonra duzelir.
  • hocam cok tesekkurler coooookkkkk
    ulen bende bu tarantino ne bicim cekmis diyordum
  • Ulan Irreversible da da ben deli olmuştum.
    Kurmadığım Codec kalmamıştı meğersem film tersmiş [evlol]
  • hayır nasıl is anlamadım ki sadece oyuncular titriyor onun dısında mekan nesneler hep sabit gerisi titriyor bende dusundum ki tarantinoya ait bir cekim teknigi galiba fakat ffdshow kurduktan sonra duzelince gordum ki tarantino bile benim kadar ucmamıs bendekide ne hayal gucu bee..
    neyse tesekkurler ilk defa boyle birsey yasayınca sasırdım
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by jeton</i>
    <br />hayır nasıl is anlamadım ki sadece oyuncular titriyor onun dısında mekan nesneler hep sabit gerisi titriyor bende dusundum ki tarantinoya ait bir cekim teknigi galiba fakat ffdshow kurduktan sonra duzelince gordum ki tarantino bile benim kadar ucmamıs bendekide ne hayal gucu bee..
    neyse tesekkurler ilk defa boyle birsey yasayınca sasırdım
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Yardımci olabildiysem ne mutlu. Mesela Dreamcatcher da da aynı sorun vardı bende. FFshow filresi kurulugu an duzeldi.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br />Ulan Irreversible da da ben deli olmuştum.

Ehuehuee.. Ben de sinemada izlediğimde kopmuştum abi yan yan bakıyoduk perdeye.. Midemiz bulanmıştı :Pp
  • Film nasıl ters yow? Tepetaklak mı yani tamamen?
  • ffdshow nedir [dntw][dntw][dntw]
  • film nasıl indiriliyor ?
  • film kazaa gibi e-mule gibi i-mesh gibi dc++ gibi programlar aracılıgıyla baskalarının paylasıma actıgı dosyalardan rahatlıkla indirilebiliyor.tabi internetinin hızına bağlı.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mewluth</i>
    <br />Ulan Irreversible da da ben deli olmuştum.

eheh, koptum hocam:)
  • Bendede bi ara media player i çalıştırdığımda izlediğim tüm filmler alt üst oluyordu üstü alta altı üste geliyordu [bandt]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.