Şimdi Ara

ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
198
Cevap
5
Favori
37.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Foto attık hala konuşuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 22 Temmuz 2018; 17:35:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk götürdüğünüz veterinerin ismini ve adresini açık şekilde paylaşırsanız daha sonra gidecek insanlar içinde bilgilendirici olur.

• purple kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyorum da arkadaşa söyledim. Öğrenip yazarım dedi. Konuya eklerim haber aldığımda.
  • Benim tarçında bir anda böyle olmuştu,belden aşağısını hareket ettiremez hale gelmişti bir dakika içinde. Veterinere gittiğimizde damarda pıhtı olduğunu öğrendik,yoğun bakıma alıp kortizon verdiler ama ertrsi gün pıhtı kalbe gitti ve vefat etti. Kaderleri benzemez inşallah.

• firtikk kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir şey olmadığını söylemezler. İnşallah dediğiniz gibi sonu kötü bitmez.
  • Konu sahibi arkadas Allah sizden razi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Konu sahibi arkadas Allah sizden razi olsun.
    Ne demek hocam. Umalım da sağ salim eski haline dönsün.
  • KİLİTLEME yöntemidir bu...
    YAPILAN..
  • Biz daha önce böyle bir durumla karşılaştık.
    Ödü patlamak deriz buna.

Hayvan 2 gün hareketsiz duvara baktı ölü gibi. Yıldırım düşmesi gördüğünden.
    Kıpırdayamıyordu.

Buzlu suya soktuk ilk hareketlerini o zmn yapmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Konu sahte bilgiler içeriyor olsa ne olacak? Doğru olma ihtimalini göz önüne alıp yardıma gitmediniz ya sonuçta.

Ne boş insanlar var vesselam.

• Bu tip durumlarda fotoğraf değil de video çekin.
    Varsa bana yollamanızı istiyorum videoyu.
    Geçmiş olsun.
  • veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Yok şu an. İzmirde zaten. Çekme ihtimalim de yok.

• İzmire götürüp yardımcı olanlardan Allah razı olsun. o veterinerinde diplomasını...
  • Geçen benim veterinerdede böyle bir kedi vardı. 3 gündür kolunda serum varmış. Çok sıcaklardan oluyor dedi.
  • Çok sevindim karşim çok iyi yapmışsın Ciddi sorunu olmaması da iyiymiş ufaklığın.
  • Helal olsun kardeşim.

Umarım sağlığına kavuşur pisicik.
  • kedilerde gençlik hastalığı diye bir hastalık var önce felç kalıyorlar sonra halsizlikten ölüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 23 Temmuz 2018; 1:37:37 >
  • Allah razı olsun güzel insan
  • Kedilerin atası günümüzde ava çıkar, kendi işini kendi görür. Ev ve sokak kedileri ise su gölden ekmekten elden yaşıyor. Haşhaşiler gibi çöpün yanında pusuda bekliyorlar. İnsansız gezegende yaşasalar 3 günde geberip gidecekler. Bunun yanısıra nankörlük ve gavadlıkları da var. Komodo Ejderi dişisine yan bakan ile güreş tutar, bu kediler komünist gibi devamlı swinger peşinde. Çoğu hastalık taşıyor ve duygu sömürüleri ile toplumu yumuşatıyor. Kediperestten savaşçı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.