Şimdi Ara

ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
37.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahibi değilim ben sokak hayvanı da bizim burda fakülte yok ki. Ekşide başlık açtım arkadaş sayesinde. o da yardımcı olucak. İnşallah ordan birisi çıkarsa ona vericem artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 21 Temmuz 2018; 18:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Sahibi değilim ben sokak hayvanı da bizim burda fakülte yok ki. Ekşide başlık açtım arkadaş sayesinde. o da yardımcı olucak. İnşallah ordan birisi çıkarsa ona vericem artık.
    Umarım çıkar hocam :( hangi şehirde ilçe desiniz belki vardır bi tanıdık felan sorup soruşturalım veterinerlik okuyan çok arkadaş var.
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Akhisarda oturuyorum.
  • veteriner o diplomayı nerden almış ? Yani vatandas olarak benide aşıyor bu konu. Demekki okumus veteriner ile ayni seviyedeyiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube da tayfun demir adlı hayvan sever bir adam var . Onla iletişim kur eminimki yardım edecektir.

• Çözümü İzmir Konak Belediyesi veteriner Hizmetleri Hastanesi'nde bulabilirsiniz belki.Tel ile görüşmenizde yarar var.
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç saatte bir yapıyorlar bir bilgim yok ne yazık ki keşke kedisi olanlar yazsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up benimde elimden öne çıkarmak geliyor geçmiş olsun
  • Up

• Kardeş veterinerin beyni hasar görmüş olabilir, onu psikologa götür

• Up

• up
  • sa

• Petshopçu kafasında veteriner doldu ortalık yapabileceğiniz en iyi şey izmire gitmek. Ben hatırlamıyorum hayvan hastenesi nerdeydi orda bilen birisi yazar ama en iyi çözümü onlar bulur veterinerlerle hele küçük bi yerde çözüm bulmanız çok zor.

Seyrek Köpek Bakımevi varmış akhisara 1 saat arabayla her türlü ameliyatı yapıyorlar ama kedilerle ilgi bişey bulamadım bi arayın isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 21 Temmuz 2018; 23:25:14 >
  • Acısını dindiriniz...
    ----------
    Kendi boynunu kırmaya çalışmaz..
    Akrep kendini sokmaz..
    --------
  • Gel sen dindir bakalım yapabiliyorsan. Sen gidip de bu adam yatalakmış deyip öldürebilir misin? Ne kadar vicdansızsınız ya.
  • Kedinin son durumu nedir.

• Kedi omurligi veya kaslari tutan polio virus veya menenjit geciriyor olabilir veteriner antibiyotik ile ve aşi ile halleder ama fiziksel yaralanma varsa bişey yapilamaz

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    Fiziksel bir şey yok ama gece işte bir şeyler olmuş o yüzden oldu. Bir şey mi saldırdı bir yerden mi düştü bilmiyorum. Ama veteriner de yapabileceği bir şey olsaydı bir aşı yapalım falan derdi herhalde.
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Fiziksel olarak aynı ama çok mayışık duruyor. Yemek veriyorum yemiyor da pek.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.