Şimdi Ara

Acil kamera odaklı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3-4 saat evvel telefonu kaybettim - çaldırdım. Karakola vs gittim her türlü şikayetimi yaptım ancak geri geleceği konusunda pek de umutlu değilim.

Telefonum G2 ithalatçı garantiliydi, yine buradan tavsiye üzerine alıp çok memnun kaldığım ve temiz kullandığım bir cihazdı...

Muhtemelen kısa süre içinde bir telefon almam gerekecek ve sizin tavsiyelerinizi almak isterim.

Önceliğim kesinlikle kamera ve hafıza. Oyun vs oynamıyorum ancak sosyal medyada satış v.s. düşündüğümden belirli bir hafızanın olması gerekiyor.

Bugüne kadar 'alırsam P9 ithalatçı garantili alırım' diyordum ancak malum yeni modeller vs geldi piyasalar değişti ve ben bi miktar uzak kaldım.

*** Açıkçası fiyatı ne kadar dipte tutarsam benim için o kadar iyi olacaktır, ama yine de üst limiti 2200 sınırlarına kadar da çekme durumum söz konusu olabilir.

Önerilerinizi bekliyorum...

• P9 diyebilirim çift hattını 1800tl yada 2000tl olacaktı tek hat ise 2200 den basliyor.
    Mate9 diyecektim ama 2.5bin basliyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 15 Mart 2017; 15:15:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • v20 düşünebilirsin s8 bekleyebilirsin.
  • Zenfone 3, xperia XZ nasıldır acaba, P9'un ithalatçı garantili olması da düşündürüyor az...

V20 ve Mate 9 malesef bütçemin çok çok üstünde, 1800'ü bile gözüm kesmiyor aslında; zenfone 3 ile kıyasladığımda çok farklar yoksa aradaki fiyat farkı çok geldi... Yalnız yine de P9 zenfone'a oranla çok çok daha iyi derseniz ona odaklanıp zorlayabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavienist

Zenfone 3, xperia XZ nasıldır acaba, P9'un ithalatçı garantili olması da düşündürüyor az...

V20 ve Mate 9 malesef bütçemin çok çok üstünde, 1800'ü bile gözüm kesmiyor aslında; zenfone 3 ile kıyasladığımda çok farklar yoksa aradaki fiyat farkı çok geldi... Yalnız yine de P9 zenfone'a oranla çok çok daha iyi derseniz ona odaklanıp zorlayabilirim...

Ithalat 1800zaten hocam 400tl kâr yaparsın ama garantiden süpheniz var gibi.

• quote:

Zenfone 3, xperia XZ nasıldır acaba, P9'un ithalatçı garantili olması da düşündürüyor az...

hocam bana kalırsa çok zorlamadan xperia xz al uzun yıllar kullanabilirsin.Mavi olanı gerçekten şık duruyor.
  • Aslında kaptırdığım telefon da ithalatçı garantiliydi ve sorun yaşamamıştım, huawei resmi garantisinin bile ne kadar etkili olduğunu bilmiyorum. Bu yüzden telefonun kronik sorunu olmamasına dikkat ederek almaktan yanayım, tek tereddütüm o :)

XZ henüz araştıramadım olay çok yeni malum, Zenfone 3 hakkına ne düşünürsünüz? Fiyatı baya tatmin edici duruyor
  • quote:

Aslında kaptırdığım telefon da ithalatçı garantiliydi ve sorun yaşamamıştım, huawei resmi garantisinin bile ne kadar etkili olduğunu bilmiyorum. Bu yüzden telefonun kronik sorunu olmamasına dikkat ederek almaktan yanayım, tek tereddütüm o :)

XZ henüz araştıramadım olay çok yeni malum, Zenfone 3 hakkına ne düşünürsünüz? Fiyatı baya tatmin edici duruyor

Aynı õzellikteki telefonlar ikiside, niye 200tl fazladan verip xz alasınızki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 15 Mart 2017; 20:7:51 >
  • huawei p9 resmi garantili alabilirsin. yada p9lite 2017 daha ucuz vede gayet iş görecektir...servis konusunda huawei gayet güzel işler çıkartıyor. tavsiye ederim.
  • aynı özellikteki telefon mu? Ciddimisinız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

aynı özellikteki telefon mu? Ciddimisinız?

Bana şunu söyle p9 la xz arasındaki ölümcül farkları sõyler misin?

• p9 ne alaka

biri zenfone 3 biri xz farkları söylemeye değer mi?

Edit: Pardon hocam ya Siz p9u kastediyormuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 16 Mart 2017; 18:55:38 >
  • quote:

p9 ne alaka

biri zenfone 3 biri xz farkları söylemeye değer mi?

Edit: Pardon hocam ya Siz p9u kastediyormuşsunuz

• Eğer ithalatçı garantili sorun olmazsa ben de p9 ithalatçı öneririm. Ya da biraz bekleyin zenfone 3 zooma bakın.

• Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Xperia x i onermemissin hocam

• fbyram kullanıcısına yanıt
    haha adam ne istiyorsa onu öneriyorum. Genelde tabi kullandığım telefonu öneriyorum. Xperia x fani oldum resmen

iyi güldürdün hocam ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 16 Mart 2017; 21:35:10 >
  • quote:

aynı özellikteki telefon mu? Ciddimisinız?

kağıt üstünde aynı..

1 yıl sonra ferrari-doğan yarışına dönüyor
  • Xperia X'i kısa süreliğine deneme şansım oldu ön kamera açısı da baya genişti ama ekran biraz küçük geldi bana. G2'den sonra daha büyük ekrana geçiş yapmalı mıyım bilmiyorum ama azami boyutlar G2 boyutlarında olmasına dikkat ediyorum, daha büyük olması dezavantaj mıdır bilemem ama 'telefonunu çaldırmış biri olarak' daha faydalı olacağını düşünüyorum :)

Şuan için P9 en iyi kameralı gibi görünüyor ama zenfoneların fiyatlarını bir türlü anlayabilmiş değilim, 'ASUS ZENFONE 3 ZE552KL' bu modele mi bakmam gerekiyor acaba...

eğer bu modelse 1600'e asus garantili satılıyor
    Huawei P9 ithalatçı garantili ise 1850 TL
    Xperia XZ modeli ise 2150 TL...

Bir noktada bütçe yapmam gerekiyor, önemli harcamalarım olacak ancak; P9 bilhassa kamerada net şekilde bir farkı varsa P9'dan şaşmayım diyorum. Performans olarak muadillerine göre çok da iyi olmadığını biliyorum, yine de G2 performansından bile memnunken sıkıntı yaşamayacağımı görüyorum.

P9'dan şaşma derseniz artık onda karar kılayım, ithalat garantili firma DELTA mı olsun dersiniz? tabi satıyorsa...

• quote:

Xperia X'i kısa süreliğine deneme şansım oldu ön kamera açısı da baya genişti ama ekran biraz küçük geldi bana. G2'den sonra daha büyük ekrana geçiş yapmalı mıyım bilmiyorum ama azami boyutlar G2 boyutlarında olmasına dikkat ediyorum, daha büyük olması dezavantaj mıdır bilemem ama 'telefonunu çaldırmış biri olarak' daha faydalı olacağını düşünüyorum :)

Şuan için P9 en iyi kameralı gibi görünüyor ama zenfoneların fiyatlarını bir türlü anlayabilmiş değilim, 'ASUS ZENFONE 3 ZE552KL' bu modele mi bakmam gerekiyor acaba...

eğer bu modelse 1600'e asus garantili satılıyor
    Huawei P9 ithalatçı garantili ise 1850 TL
    Xperia XZ modeli ise 2150 TL...

Bir noktada bütçe yapmam gerekiyor, önemli harcamalarım olacak ancak; P9 bilhassa kamerada net şekilde bir farkı varsa P9'dan şaşmayım diyorum. Performans olarak muadillerine göre çok da iyi olmadığını biliyorum, yine de G2 performansından bile memnunken sıkıntı yaşamayacağımı görüyorum.

P9'dan şaşma derseniz artık onda karar kılayım, ithalat garantili firma DELTA mı olsun dersiniz? tabi satıyorsa...

kamera hakkında p9 video performansı düşük
    https://www.youtube.com/watch?v=ceXG9fZNxjY

• bende htc ve sony lere bakıyorum.. elimdeki z1compact perte çıkınca alcam.. 2.7 yıl oldu daha 2 yıl daha gıder

kamera kötü sadece

kasma donma takılma yok batarya iyi..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.